148,60/h NOK

Dla par od zaraz pakowanie pralin Norwegia praca bez znajomości języka Lillehammer

  • Miasto: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2017 04:52

Manufaktura czekolady z Lillehammer od zaraz zatrudni chętnych bez znajomości języka przy pakowaniu pralinek. Oferta pracy w Norwegii skierowana do par w charakterze pakowaczy.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejscowość: Lillehammer, Norwegia

Pensja: 148,60 NOK na godzinę pracy brutto
Zatrudnienie do końca roku 2017

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w niewielkiej manufakturze czekolady
  • praca polegać będzie na przeprowadzaniu kontroli jakości oraz ręcznym pakowaniu – wkładaniu pralinek do plastikowych wytłoczek
  • zadania wykonywane będą przy linii produkcyjnej
Oczekiwania:
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy na produkcji żywności
  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • zaangażowanie, pracowitość, odpowiedzialność, sumienność

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie zorganizowanie odpłatnie 5500 NOK miesięcznie od pary
  • możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia
  • legalną pracę na podstawie norweskiej umowy o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia
  • ciekawe wyzwania
  • pracę w młodym i zgranym zespole
  • wdrożenie w zadania
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do 12 września 2017.

Pierwszy wyjazd zaplanowany jest w drugiej połowie września.

e-mail: soknadansatte_pl@fastem.com

ID ogłoszenia: 7059a1f55701a2a