od 205/h NOK

Dla par oferta fizycznej pracy w Norwegii od zaraz bez języka sortowanie odzieży, Trondheim

  • Miasto: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 marca 2024 00:04

Na terenie Trondheim dostępna także dla par od zaraz fizyczna praca w Norwegii przy sortowaniu odzieży używanej. Możliwe zatrudnienie bez znajomości języka norweskiego. Miejsce zakwaterowanie zapewnia pracodawca na miejscu za opłatą.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz odzieży używanej

Termin: od zaraz

Miasto: Trondheim, Norwegia

Zarobki: od 205 NOK na godzinę pracy brutto

Wakaty: 4 (lub 2 pary)

Zakres obowiązków:

  • Aktywne wykonywanie ręcznych czynności przy taśmie produkcyjnej.
  • Dynamiczna praca polegająca na sortowaniu używanej odzieży i akcesoriów.

Oczekiwania od kandydatów:

  • Gotowość do szybkiego podjęcia pracy w Norwegii.
  • Solidność i precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Wysoka sprawność fizyczna i umiejętność efektywnego zarządzania czasem.
  • Brak nałogów, punktualność, rzetelność oraz zwinność.

Nasze korzyści:

  • Zatrudnienie pracowników zgodnie z norweskimi standardami.
  • Bezpłatne zakwaterowanie na miejscu dla naszych pracowników.
  • Pełne wsparcie w procesie adaptacji, w tym szkolenia oraz pomoc w kwestiach administracyjnych i związanych z przeprowadzką.
  • Kompleksowe ubezpieczenie zdrowotne oraz dostęp do bezpłatnej opieki medycznej.
  • Możliwość otrzymywania regularnych zaliczek co tydzień dla pracowników.

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu:

„Norwegia praca w sortowni odzieży 2024. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna, prosimy zgłaszać się do końca miesiąca. Pierwszy wyjazd możliwy jest nawet od zaraz.

e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 61865eb8a6dc2e85