163,20 brutto NOK

Dla par praca Norwegia przy pakowaniu sera bez znajomości języka Sandefjord

  • Miasto: Sandefjord
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 lipca 2016 01:11

Aktualna oferta pracy w Norwegii dla par w przetwórni mlecznej z Sandefjord. Zatrudnienie możliwe od zaraz przy pakowaniu sera bez znajomości języka na linii produkcyjnej.

Stanowisko: pakowacz
Miejsce pracy: Sandefjord
Zarobki: 163,20 NOK brutto/h
Liczba wakatów: 4
Start: Przełom lipca i sierpnia 2016

Zadania:
Prosta i powtarzalna praca przy taśmie produkcyjnej w fabryce nabiału polegająca na pakowaniu sera krojonego według zadeklarowanej na opakowaniu wagi produktu.

Wymagania:
– mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
– doświadczenie w produkcji spożywczej, gastronomi lub na stanowisku pakowacza
– predyspozycje do szybkiej i powtarzalnej pracy przy przesuwającej się linii produkcyjnej
– dobry wzrok, stan zdrowia
– gotowość do wyjazdu od lipca/sierpnia
– znajomość podstawowych zasad higieny wiążących się z pracą przy żywności

Oferujemy:
– możliwość taniego zakwaterowania na miejscu w Sandefjord
– konkurencyjne warunki płacowe
– praca w pełnym wymiarze godzin z możliwymi dodatkowymi nadgodzinami
– wsparcie przy dopełnieniu wszystkich koniecznych formalności na miejscu
– opieka polskiego koordynatora

Zgłoszenia w formie CV w języku angielskim lub norweskim prosimy przesyłać na podany poniżej email z podaniem numeru referencyjnego: produksjonsarbeider/40

Rozpoczęcie pracy od zaraz!

Arbeid Nyheter Bemanning AS
Kanalveien 37
5068 Bergen

e-mail: ArbeidNyheter@yahoo.no

ID ogłoszenia: 512578d6ac000920

2 komentarze na “Dla par praca Norwegia przy pakowaniu sera bez znajomości języka Sandefjord”

  1. adi12345 na 26 lipca 2016 @ 22:20

    Jestem zainteresowana z partnerem, cv droga pocztowa nie chce się wysłać. Proszę o kontakt 781548187

  2. Maksym Pshono na 21 listopada 2016 @ 23:19

    Dzień dobry. Jestem Maksym Pshono. Poszukuję pracy od lipca 2017 roku,dla siebie i mojej dziewczyny. Jesteśmy z Ukrainy. I czy da rady pracodawca wysłać zaproszenia, żeby wyrobić visa. Język polski na poziomie bardzo dobrym. Niestety nie znamy języka norweskiego. Możemy wyjechać na długi okres minimum na 1rok.