od 199/h brutto NOK

Od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka na produkcji czekolady fabryka Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 września 2022 01:04

Oferujemy zatrudnienie w manufakturze słodyczy z Oslo na produkcji czekolady. Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz dla chętnych bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji czekolady

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Pensja: od 199 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca w firmie rzemieślniczej, rodzinnej manufakturze słodyczy
  • obowiązkiem pracownika będzie wykonywanie skomplikowanych i powtarzalnych prac przy linii produkcyjnej
  • pracownik będzie zajmował się pakowanie, ozdabianiem, foliowaniem, etykietowaniem ale również obsługą urządzeń i kontrolą jakości

Oczekiwania:

  • pełna samodzielność
  • odpowiedzialność
  • dostępność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • zdolność do pracy w grupie
  • sumienność

Zapewniamy:

  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • norweską umowę o pracę z ubezpieczeniem i odprowadzaniem świadczeń
  • przeszkolenie pracownicze
  • pomoc we wdrożeniu się w obowiązki
  • zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie w cenie 4000 NOK miesięcznie od osoby
  • legalne zarobki i terminowe wypłaty
  • dla pracowników najlepiej wypełniających obowiązki możliwość podjęcia stałej współpracy
  • opcja pobierania zaliczek

Aplikacja:

Zgłoszenia w formie CV w języku angielskim lub norweskim prosimy przesyłać na podany poniżej e-mail z podaniem numeru referencyjnego:

produksjonsarbeider/09/22

Arbeid Nyheter Bemanning AS
Kanalveien 37
5068 Bergen

e-mail: Arbeid-Nyheter@consultant.com

ID ogłoszenia: 385632466f00fd56