163,20/h NOK

Fizyczna praca Norwegia bez znajomości języka przy odśnieżaniu od zaraz Lillehammer 2020

  • Miasto: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 lutego 2020 01:36

Propozycja zatrudnienia od zaraz w Lillehammer dla chętnych bez znajomości języka. Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii przy odśnieżaniu parkingów, skwerów, podjazdów. Oferta tymczasowa do końca marca 2020.

Stanowisko: Pracownik fizyczny przy odśnieżaniu

Zarobki: 163,20 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Miejsce zatrudnienia: Lillehammer, Norwegia

Rozpoczęcie: od zaraz

Umowa: do końca marca 2020 lub dłużej, jeśli pogoda będzie śnieżna

Obowiązki:

  • praca w zespole – aczkolwiek każdy zespół jak i pracownik jest nadzorowany pod kątem wydajności
  • do zadań osoby zatrudnionej będzie odśnieżanie powierzchni z użyciem łopat, odśnieżarek spalinowych oraz szufli

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • zaangażowanie, sumienność, odpowiedzialność
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat.B
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdolność do pracy w zespole

Zapewniamy:

  • odzież roboczą
  • miesięcznie zapewnione jest 160 godzin pracy
  • zatrudnienie od podjęcia od zaraz w oparciu o norweską umowę o pracę na czas określony
  • uczciwe wynagrodzenie
  • w przypadku braku zajęcia pracownik otrzyma postojowe wypłacane z ubezpieczenia
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie w cenie 4300 NOK miesięcznie od osoby

Aplikacja:
Zatrudnienie dla Polaków na bardzo dobrych, norweskich umowach obowiązuje umowa na czas określony.

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu „Norwegia praca przy odśnieżaniu, Lillehammer. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do końca lutego 2020. Zatrudnienie do podjęcia od zaraz!

e-mail: soknadansatte@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 5825e3e722ca2013