od 140/h brutto NOK

Fizyczna praca Norwegia od zaraz na myjni samochodowej bez znajomości języka Oslo 2021

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 marca 2021 03:05

Atrakcyjne ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii od zaraz na myjni samochodowej. Zatrudnienie w Oslo bez znajomości języka przy myciu, sprzątaniu samochodów klientów.

Obecnie pracę możemy zaproponować wyłącznie osobom, które legalnie przebywają na terenie Norwegii.

Stanowisko: Pracownik myjni samochodowej

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Pensja: od 140 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • wykonywanie zadań pomocniczych na myjni samochodowych
  • początkowo pracownik będzie pomagać myć oraz sprzątać auta, po odpowiednim treningu obowiązkiem będzie samodzielne obsługiwanie zleceń
  • zadania wykonywane są z użyciem profesjonalnych sprzętów oraz chemii
  • w ofercie jest również ozonowanie i dezynfekcja wnętrz

Wymagania:

  • pracowitość
  • dobra zorganizowanie czasu pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • wysoka motywacja
  • chęć rozwijania się w tym temacie
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy i nawet minimalna wiedza o autodetailingu
  • samodyscyplina
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Zapewniamy:

  • wsparcie kierownika zmianowego posługującego się językiem polskim
  • przyjazną, rodzinną atmosferę
  • gwarancję podnoszenia kwalifikacji
  • pomoc przy dopełnianiu spraw organizacyjnych i formalnych w celu podjęcia legalnej pracy w Norwegii
  • pierwszą umowę na okres próbny z opcją przedłużenia
  • odpłatne zamieszkanie

Aplikacja:

Jeśli podzielasz naszą pasję, lubisz kiedy auto błyszczy lepiej niż nowe, a do tego masz doświadczenie i wiedzę w temacie – nie zastanawiaj się tylko wyślij swoje CV.

e-mail: car-wash@reborn.com w tytule maila proszę wpisać, że chodzi o pracę pomocnika na myjni.

ID ogłoszenia: 239605dcc10afadf