155 NOK/h NOK

Fizyczna praca Norwegia przy azbeście – demontaż w Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2013 20:03

Firma z Oslo poszukuje wykwalifikowanych pracowników fizycznych-budowlanych do pracy w Norwegii przy demontażu azbestu na stanowisko demonter, pracownik rozbiórki. Pracodawca oczekuje co najmniej komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub norweskiego oraz przeszkolenia w zakresie demonotowania azbestu.

Miejsce pracy: Oslo, Norwegia
Zarobki: od 155 NOK/h
Stanowisko: demonter azbestu

Zadania:
– praca związana z demontażem i rozbiórką azbestu głównie z dachów budynków

Oferujemy:
– atrakcyjne warunki płacowe
– możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
– zapewnione płatne zakwaterowanie (koszt potrącany z wynagrodzenia)
– pomoc związaną z przygotowaniem niezbędnych dokumentów
– pomoc z wszelkimi formalnościami
– praca na warunkach norweskich

Wymagania:
– znajomość języka angielskiego lub norweskiego na poziomie komunikatywnym
– bogate doświadczenie przy azbeście
– mile widziany certyfikat oraz doświadczenie w pracy na terenie Norwegii

Telefon
+48 784 496 933

źródło: www.infopraca.pl/praca/demonter-azbestu-norwegia/norwegia/9124882

ID ogłoszenia: 178521cd3b939fbf

6 komentarzy na “Fizyczna praca Norwegia przy azbeście – demontaż w Oslo”

  1. Witam. Mam na imie Pawel, 33 lata. Mieszkam w Drammen,posiadam numer personalny. Chetnie przyjme wasza oferte pracy. Moj numer tel 45080554

  2. krzysztof10007 na 17 września 2013 @ 18:58

    Witam
    Mam na imię Krzysztof mam 41 lat
    Jestem zainteresowany powyższą ofertą pracowałem już w Molde przy zdejmowaniu azbestu.
    Proszę o kontakt +48 600 07 14 77

    Z poważaniem
    Krzysztof Kierasiński

  3. Witam mam na imie danie mam lat 21 . jestem zaintereswoany wasza oferta pracy jestem .

  4. Witam.
    Mam na imię Arkadiusz i mam 24 lata.
    Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy a także jestem gotów na wyjazd.
    Jeżeli chodzi o doświadczenie to pracowałem w kilku firmach budowlanych. J.ang znam na dobrym poziomie, komunikatywnym.Nie jestem osoba konfliktową i potrafię pracować w zespole. Powierzoną mi prace wykonuje solidnie i w dobrym tempie.

    Mój nr tel to: 782 684 050

    Dziękuje za poświęcony czas na czytanie mojej aplikacji i gwarantuje ze podjęcie decyzji o przyjęciu mnie do tej pracy, będzie dobrą decyzją

    Pozdrawiam

  5. Ja też chętnie podejmę tą pracę. Proszę o kontakt na maila.