170/h NOK

Oferty pracy w Norwegii produkcja ciastek bez języka od zaraz Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 maja 2014 02:49

Producent ciastek z Fredrikstad poszukuje pakowaczy do pracy w Norwegii bez znajomości języka przy pakowaniu na produkcji. Oferta dla Polaków z doświadczeniem oraz dobrym językiem angielskim.

Stanowisko: pakowacz – pracownik produkcji
Miejsce pracy: Fredrikstad
Zarobki: 170 NOK brutto za godzinę

Zadania:
Głównym zadaniem pracowników będzie prosta, fizyczna praca przy taśmie produkcyjnej polegająca na pakowaniu wyrobów w postaci ciast i ciastek do opakowań foliowych lub kartonowych w zależności od rodzaju produktu. Zadaniem pracownika produkcji będzie również obsługa maszyn pakujących oraz dbanie o czystość na stanowisku pracy.

Wymagania:
– dyspozycyjność od zaraz (czerwiec 2014)
– znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym, mile widziany norweski
– doświadczenie w branży spożywczej lub produkcyjnej
– elastyczność, umiejętność pracy w grupie
– aktualne badania sanitarne oraz zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:
– zatrudnienie bezpośrednio w Norweskiej firmie na stałą umowę
– atrakcyjna podstawa + premie za nadgodziny
– praca w przyjaznym, młodym i pozytywnie nastawionym zespole
– pomoc związana z dopełnieniem formalności przy legalnej pracy na terenie Norwegii
– wsparcie przy szukaniu zakwaterowania

Zatrudnienie w pierwszej połowie czerwca.

Jak aplikować?

[ogłoszenie wygasło]

Na stronie www.finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=48434135 proszę kliknąć po prawej stronie niebieski przycisk z napisem “Sok Her” i postępować zgodnie z wytycznymi.

źródło: finn.no

ID ogłoszenia: 4385383d3661a35e

14 komentarzy na “Oferty pracy w Norwegii produkcja ciastek bez języka od zaraz Fredrikstad”

  1. Buzzy925 na 27 maja 2014 @ 10:42

    Witam, szukałem ogłoszenia na finn.no jak wpisywałem albo kod/ albo linka i wyskakiwało mi że oferta jest skasowana?
    Jestem zaintersowany pańską ofertą pracy. Do dyspozycji jestem od połowy czerwca, znam angielski na poziomie dobrym, obecnie norweskiego się uczę(jak na razie w stopniu średnim). Szybko się uczę i dostosowuje do wymogów, sprawny fizycznie.

  2. monik123 na 27 maja 2014 @ 11:06

    Witam,
    Ja również mam ten sam problem. A chciałabym zaaplikować na tą ofertę. Jestem dyspozycyjna od czerwca i bardzo mi zależy na wyjeździe. Znam angielski uczęszczam na kurs podnoszący zaawansowanie językowe. Norweskiego niestety nie znam.

  3. Witam,
    tak jak poprzednicy również mam ten problem. Jestem zainteresowany tą ofertą.

  4. madzia200118 na 27 maja 2014 @ 16:22

    Witam,
    Mam ten sam problem co pozostali użytkownicy. Ja i mój chłopak jesteśmy zainteresowani ofertą pracy.Jesteśmy dyspozycyjni od zaraz. Znam angielski w stopniu dobrym, mój chłopak w stopniu zaawansowanym, norweskiego niestety nie znamy. Oboje pracowaliśmy już przy taśmie produkcyjnej, oboje mamy doświadczenie w branży spożywczej oraz posiadamy książeczki zdrowia. Jesteśmy chętni pracować na zmiany jak i nadgodziny.
    Bardzo proszę o kontakt: magdalena.kwasniewska@op.pl
    Dziękuję i pozdrawiam

  5. marecki2006 na 27 maja 2014 @ 20:47

    Witam ! Jestem zainteresowany tą ofertą pracy w Norwegii ale jak pozostali panowie wyskakuje że oferta wygasła. Mam bogate doświadczenie w zakładach produkcyjnych w Polsce a także za granicą. Posiadam uprawnienia na wózki widłowe oraz suwnice hakowe sterowane z poziomu roboczego. Pracowałem w 2006 roku Norwegii a od 2007 roku w Wielkiej Brytanii. Język angielski znam w stopniu dobrym a od miesiąca uczę się języka norweskiego ale muszę powiedzieć że pracując w Norwegii miałem okazję uczyć się języka norweskiego chodząc na kurs zorganizowany przez mojego byłego szefa. Jestem dyspozycyjny od czerwca. Jestem osobą sumienną, uczciwą i bez nałogów idealnie odnajduję się w pracy zespołowej. Jeśli będziecie państwo zainteresowani moją kandydaturą to proszę o wiadomość na mojego maila: marecki2006@interia.pl prześlę wtedy moje szczegółowe CV a także można się ze mną skontaktować telefonicznie na numer telefonu: 0048602732124 . Pozdrawiam.

  6. krzychu1001 na 27 maja 2014 @ 21:19

    Witam,

    Ja również mam problem z otwarciem tej strony. Bardzo zależy mi na tym wyjeździe. Jestem osobą ambitną pracowitą, i szybko się uczę. Pracowałem dużej firmie jako pakowacz (pakowałem na maszynach vacuum i gazowych), więc mam doświadczenie w pakowaniu produktu. Znam także język angielski. Bardzo bym chciał pracować na stałe w Norwegii.

  7. Marta0607 na 29 maja 2014 @ 17:05

    Witam. Jestem zainteresowana ofertą pracy, lecz niestety jak inni nie mam możliwości aplikować. Posiadam bardzo dobrą znajomość języka angielskiego. Bardzo proszę o kontakt marta-0607@wp.pl
    Pozdrawiam.

  8. Kinga7719 na 2 czerwca 2014 @ 22:27

    Witam, nazywam się Kinga i wraz z chłopakiem Mateuszem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy. Obydwoje jesteśmy nie karalni więc dokument to tylko formalność. Język angielski znamy w stopniu dobrym. W wakacje, w roku 2012 i 2013 pracowaliśmy na produkcji czekolady w Niemczech co możemy potwierdzić umowami pracy. Mateusz jest w trakcie robienia kursu na wózki widłowe. Posiadamy własny samochód osobowy. Pracę możemy podjąć od 1 lipca do ostatniego września.
    Niestety podany przez Państwa link do aplikacji informuje o usunięciu ogłoszenia. Proszę o informacje pod adres: kinga.kruczek@onet.pl
    Z poważaniem
    Kinga i Mateusz

  9. Witam chetnie podejme sie tej pracy dyspozycyjny jestem w kazdej chwili prosze o kontakt tel. 889 779 330 lub e-meil goz-mak@wp.pl dziekuje.

  10. witam , jestem zainteresowana ta oferta pracy , i jestem gotowa do podjecia pracy .
    pozdrawiam Agnieszka Twardosz siwa_31@wp.pl tel . +48732929880

  11. Witam,
    Jestem bardzo zainteresowana tą ofertą pracy.
    Bardzo proszę o przesłanie adresu e-mail na który mogłabym wysłać swoje CV.
    agnieszka_2908@hotmail.com

  12. pietruch.a7x na 19 czerwca 2014 @ 18:29

    Dzień dobry,
    Jestem zainteresowany podjęciem tej pracy od zaraz do końca września. Jestem studentem, posługuję się językiem angielskim w stopniu zaawansowanym. Mam doświadczenie w pracy na produkcji. Proszę o kontakt: pietruch.a7x@gmail.com lub +48 602 244 780.

  13. Witam serdecznie. Ja z moim chłopakiem ( 20 lat) jesteśmy bardzo zainteresowani praca. Jesteśmy staranni, dobrze wykonujemy każde powierzone zadanie, posiadamy prawo jazdy kat. b. Język angielski bardzo dobry w mowię i piśmie. Jesteśmy gotowi do wyjazdu od zaraz. Bardzo nam zależy i czekamy oczywiście na kontakt.
    Numer telefonu; 883393302