152/h NOK

Fizyczna praca w Norwegii od zaraz przy sortowaniu odzieży bez języka Trondheim 2020

  • Miasto: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 kwietnia 2020 03:01

Aktualna oferta fizycznej pracy w Norwegii od zaraz przy sortowaniu odzieży używanej. Ogłoszenie 2020 z Trondheim dla Polaków bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników na cały okres trwania umowy.

Stanowisko: Sortowacz odzieży używanej

Lokalizacja: Trondheim, Norwegia

Wynagrodzenie: 152 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • jest to ciężka fizycznie praca przy taśmociągu, polegająca na ręcznym sortowaniu odzieży oraz sprzętów i zabawek używanych
  • osoba zatrudnienia rozdziela produkty pod kątem jakościowym

Wymagania:

  • dobre zdrowie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak nałogów
  • zaświadczenie o niekaralności
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • dyspozycyjność od zaraz
  • stosowanie się do zasad BHP w miejscu pracy
  • odpowiedzialność, zaangażowanie, pracowitość
  • dokładność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę na okres próbny
  • pracę do podjęcia od zaraz z ubezpieczeniem i dostępem do świadczeń socjalnych norweskich
  • bardzo dobre zarobki plus premie za wydajność
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w wynajętych kwaterach pracowniczych

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu:

„Norwegia praca w sortowni odzieży. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do końca maja 2020. Pierwszy wyjazd możliwy jest nawet od zaraz.

e-mail: soknadansatte@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 735e99ea1bbfb07