150-160 /h brutto NOK

Fizyczna praca w Norwegii Stavanger mycie-sprzątanie samochodów bez języka

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 kwietnia 2015 03:19

Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii dla pracowników fizycznych bez znajomości języka norweskiego. Zatrudnienie w Stavanger na myjni przy przygotowaniu aut do wydania klientowi.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Zarobki: pomiędzy 150-160 NOK/h brutto

Liczba wakatów: 15

Obowiązki:

  • Pracownik będzie przygotowywał nowe samochody do odebrania przez klientów.
  • Do zadań należeć będzie mycie oraz polerowanie aut.
  • Dodatkowo obowiązkiem będzie delikatne zdejmowanie zabezpieczeń takich jak folie i taśmy.

Wymagania:

  • konieczne jest wieloletnie doświadczenie w pracy w branży samochodowej
  • znajomość języka angielskiego wymagana w stopniu komunikatywnym
  • wykształcenie minimum zawodowe w kierunku mechanika samochodowego
  • czynne prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • zorganizowana kwatera na miejscu
  • umowa z norweskim prawem pracy
  • samodzielne stanowisko
  • zapewniona odzież oraz buty do pracy
  • praca w dni robocze, ok. 37,5 godzin w tygodniu
  • możliwe są również nadgodziny
  • pracownik przez pół roku będzie zatrudniony przez firmę Fagformidling, zaś później istnieje możliwość podpisania umowy bezpośrednio z warsztatem samochodowym
  • zarobki wypłacane są raz w tygodniu na norweskie konto pracownika
  • żeby było łatwiej składamy za pracowników dokumenty aby uzyskać pozwolenie o pracę oraz skattekort

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

ID ogłoszenia: 884553f4c873de25

4 komentarze na “Fizyczna praca w Norwegii Stavanger mycie-sprzątanie samochodów bez języka”

  1. witam
    jestem Talbi Tarek, mieszkam w stavanger i mam obywatele polski ,mowie po poslku,po angielsku,po francusku.
    szukam praca jakokolwiek w tym miasto.
    prosze o pomoc.
    dziekuje za odpowiedzi
    talbitarrouk@yahoo.fr
    tel,004741462362

  2. damian.manczuk na 5 maja 2015 @ 12:42

    Witam, jestem młodym pełnym energii do pracy 24 latkiem bez nałogów, jestem bardzo zainteresowany państwa propozycją,aktualnie mieszkam w Sandnes ale z dojazdem nie będę miał żadnych problemów, proszę o kontakt pod nr: 45204579
    pozdrawiam

  3. Dariusz C. na 19 maja 2015 @ 18:48

    Witam,
    jestem zainteresowany pracą w myjni samochodowej. Ukończyłem Technikum Samochodowe. Posiadam prawo jazdy kat. B i D. Mam praktykę w myjni samochodowej. Proszę o kontakt: 503-505-153

  4. Witam. Mam doświadczenie przy pracy Na myjniach samochodowych, W salonach Samochodowych. W auto detalingu. Przy autach nowych, uzywanych, serwisowanych przez klientow. Pracowałem/Pracuje u najwiekszych delerow samochodowych znanych marek,zagranicznych. Praw jazdy kat B. Angielski komnikatywny .Moj E-mial. rahl24@o2.pl