168.00 NOK

Hurtowania od zaraz praca w Norwegii na magazynie w Drammen z językiem angielskim

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 września 2014 03:56

Hurtownia spożywcza w Drammen poszukuje 2 magazynierów do pracy w Norwegii z językiem angielskim przy zbieraniu zamówień. Oferta od zaraz na okres próbny 2 miesiące dla osób z doświadczeniem na podobnym stanowisku.

Stanowisko: pracownik magazynu
Miejsce pracy: Drammen
Zarobki: 168 NOK brutto/h
Liczba wakatów: 2

Obowiązki:
– rozkładanie towaru na magazynie, obsługa dostaw
– zbieranie zamówień towaru zgodnie z listą, układanie na paletach
– przygotowanie palet do wysyłki, transport wewnętrzny

Wymagania:
– dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
– minimum roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku magazynier/komisjoner
– brak konfliktu z prawem (zaświadczenie)
– gotowość do wyjazdu od zaraz
– sprawność fizyczna, szybkość, dokładność
– mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie na warunkach Norweskich na okres próbny 2 miesięcy z możliwością przedłużenia na podstawie stałej umowy bezpośrednio z pracodawcą
– nie wymagana znajomość języka norweskiego
– ma okres próbny zapewnione zakwaterowanie w mieszkaniu (koszt 1600 NOK miesięcznie)
– zapewniamy wsparcie przy formalnościach
– pomoc przy organizacji transportu do Norwegii

Osoby gotowe do podjęcia pracy od zaraz oraz spełniające nasze wymagania uprzejmie prosimy o wysłanie swojej aplikacji drogą elektroniczną. Rekrutacja na stanowisko „Lagerarbeider Drammen 09/2014” aktywna będzie do 12-go września.

Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutacje nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia.

E-post: Lagerarbeid@fastservice.com

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 70154066b56a2289

4 komentarze na “Hurtowania od zaraz praca w Norwegii na magazynie w Drammen z językiem angielskim”

  1. Witam,
    mam 24 lata
    Pracowałem na magazynie w Wielkiej Brytanii przez niecałe pół roku,
    Angielski płynny w mowie jak i piśmie.
    Mieszkam w Bekkestua pod Oslo, więc do Drammen mam rzut beretem.
    Jeśli konieczne jest stawienie się w placówce na terenie Szczecina, to też nie problem.
    Proszę o kontakt
    e-mail : kubamamut@o2.pl
    tel/PL : 501468233
    tel/NOR : 96759632

  2. Witam . Jestem Piotr i mam ponad 2 lata doświadczenia w pracy na magazynie z zywnością w Hollandi . Posiadam tez uprawnienia na wózki widłowe , język angielski – bardzo dobrze.
    Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury .

    Pozdrawiam Piotr Sierakowski

  3. Witam.
    Dwóch mężczyzn wiek 23 lata jest gotowych do podjęcia pracy od zaraz , spełniamy wszystkie państwa wymagania , posiadamy 2 letnie doświadczenie w pracy na magazynie oraz jazdy na wózku widłowym , wysokiego składu itp. bardzo dobrze znamy język angielski, jak również wykazujemy chęć do nauki języka norweskiego. Posiadamy prawo jazdy kat.b , kurs na wózki widłowe.
    Kontakt:
    Kamil – 503979825 – kamilwachala@hotmail.com

  4. Jacek

    Jestem zainteresowany ta ofertą pracy,posiadam wszystkie kwalifikacje do wykonywania tego zawodu.
    Mój adres e-mail cold983@wp.pl
    mój nr tel: 780-185-644