b/d NOK

Magazynier praca w Norwegii na magazynie od zaraz w Radøy (Hordaland)

  • Miasto: Radøy
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2013 21:54

Market budowlany z Radøy (Hordaland) poszukuje od zaraz magazyniera do pracy w Norwegii przy obsłudze dostaw, rozładunku i załadunku. Oferta fizycznej pracy na magazynie dla osób ze znajomością języka norweskiego.

Stanowisko: pracownik magazynu:
Miejsce pracy: Radøy (Hordaland)
Zarobki: do uzgodnienia

Zadania:
– typowa praca magazyniera, prowadzenie stanów magazynowych
– obsługa dostaw, przyjmowanie towarów, załadunek i rozładunek
– kontakt z klientami oraz dostawcami
– inne działania operacyjne na magazynie

Wymagania:
– umiejętność pracy w zespole
– elastyczność
– pozytywne nastawienie, budowanie pozytywnych relacji z klientem
– mile widziane prawo jazdy kat. C i uprawnienia na żuraw
– opanowana znajomość języka norweskiego

Oferujemy:
– przyjazne środowisko pracy
– dobre warunki zatrudnienia zgodnie z Norweskim prawem pracy
– atrakcyjne zarobki

Osoba kontaktowa:

Roy Valdersnes lub Håvard Stevnebø, +47 56 34 94 60.

E-mail na który należy przesyłać aplikacje: roy@stevnebo.byggern.no

Stevnebø Byggevare as 5937 BØVÅGEN

źródło oferty: norway-job.pl/advert?offer=1449

ID ogłoszenia: 720521cfdb194b79

1 odpowiedź na “Magazynier praca w Norwegii na magazynie od zaraz w Radøy (Hordaland)”

  1. Witam jestem bardzo zainteresowany wasza oferta pracy od zaraz mam juz doswiadczenia w pracach za granica,pracowalem miedzy innymi w Belgi ,Niemczech,Angli ,Szwecji na roznych fabrykach magazynach.Moj numer kontaktowy to 514-157-745 pozdrawiam Marcin