200 / godz NOK

Malarz praca w Norwegii w budownictwie od zaraz w Ålesund 2020

  • Miasto: Alesund - okolice
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 sierpnia 2020 04:04

Firma działająca w rejonie Ålesund poszukuje doświadczonych malarzy do podjęcia pracy w Norwegii na budowie przy malowaniu wnętrz obiektów oraz fasad. Niewymagana znajomość języka norweskiego!

Zadania:
– malowanie obiektów wewnątrz i na zewnątrz
– przygotowywanie powierzchni pod malowanie

Wymagania:
– udokumentowane doświadczenie malarza min. 3 lata
– sumienność, dokładność i szybkość wykonywania robót

Oferujemy
– norweska umowa o pracę
– rotacje
– zakwaterowanie, transport
– dodatek urlopowy 10,2%

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przesyłać na adres:

rekrutacja@rempolresources.com

ID ogłoszenia: 7175f22a624e43c5

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Rem Pol Resources

Ostatnie przedmioty dodane przez Rem Pol Resources »