180 / godz NOK

Oferta pracy w Norwegii w przemyśle stoczniowym jako monter torów kablowych, Gursken

  • Miasto: Ulstein
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 października 2019 03:26

W przemyśle stoczniowym m.in. w rejonie Gursken do podjęcia od zaraz ciekawa praca w Norwegii na stanowisku montera torów kablowych. Konieczne doświadczenie na zbliżonym stanowisku.

Firma Rem-Pol Resources rekrutuje pracowników stoczniowych do pracy na terenie Norwegii (stocznie: Ulstein Verft AS, Kleven Verft AS, Myklebust Verft AS)

Przyjmujemy zgłoszenia kandydatów na stanowisko:

MONTER TORÓW KABLOWYCH – PRACA W NORWEGII
nr ref. MTK/19
Miejsce pracy: Norwegia, miejscowości Gursken, Ulstein

Opis stanowiska:
* montaż torów kablowych/ przejść kablowych.

Wymagania:
+ minimum 3 letnie udokumentowane doświadczenie na danym stanowisku w przemyśle okrętowym (mile widziane doświadczenie w Norwegii);
+ znajomość rysunku technicznego;
+ umiejętności obsługi podstawowych narzędzi do trasowania i cięcia;
+ Hot Work – mile widziane.

Mile widziana
+ GOTOWOŚĆ DO PODJĘCIA PRACY OD ZARAZ w razie uruchomienia projektu.

Oferujemy:
+ norweska umowa o pracę;
+ zatrudnienie w systemie rotacyjnym (4 tygodnie w pracy, 2 tygodnie wolnego);
+ norma czasu pracy: 54 tygodniowo;
+ stawka od 180 nok/brutto/godzina adekwatnie do umiejętności;
+ Feriepenger 10,2%;
+ składki społeczne, emerytalne oraz podatek odprowadzany w Norwegii przez pracodawcę;
+ Opiekę polskiego Area Managera w Norwegii;
+ Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności;
+ Ubranie robocze oraz niezbędne narzędzia;
+Możliwość dodatkowego ubezpieczenia;
– wyżywienie oraz transport z/do Norwegii po stronie pracownika.

Osoby zainteresowane prosimy przesyłać CV (w edytowalnym formacie) do biura w Gdyni:
rekrutacjagdynia@rempolresources.com
ul. Kartuska 14a/6, 81-002 Gdynia
tel. +48 604 863 634

lub do siedziby firmy w Szczecinie:
rekrutacjaszczecin@rempolresources.com
ul. Sławomira 4/5, 71-606 Szczecin
tel. +48 600 410 300 lub +48 502 481 976

W CV prosimy dopisać klauzulę: “Oświadczam, iż zapoznałem się z informacją o zasadach przetwarzania danych osobowych przez R.P.R. Sebastian Moltu sp. k. z siedzibą w Szczecinie, zawartą ma stronie www.rempolresources.com i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych we wskazanym tam zakresie.”

Proszę podać nr ref. ogłoszenia w temacie maila.

Polub nas na Facebooku:
www.facebook.com/RemPolResources/
#pracawstoczni #pracawnorwegii

ID ogłoszenia: 2605d93417306cf2

Brak tagów

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Rem Pol Resources

Ostatnie przedmioty dodane przez Rem Pol Resources »