165/h NOK

Murarz-Tynkarz praca Norwegia bez języka przy budowie domów Oslo, Bergen, Stavanger

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 sierpnia 2013 03:38

Firma budowlana poszukuje osób do pracy w Norwegii na budowie jako Murarz-Tynkarz oferta bez znajomości języka na terenie Oslo, Stavanger i Bergen adresowana do osób z doświadczeniem zawodowym na powyższym stanowisku.

Stanowisko: pracownik budowlany (Murarz-Tynkarz)
Miejsce pracy: Stavanger, Oslo, Bergen
Zarobki: 165 NOK/h brutto

Zadania:
– praca przy budowie domów z cegły, bloczków etc.
– inne fizyczne prace budowlane
– czytanie rysunków technicznych i wykonywanie pracy zgodnie z planem
– prace pomocnicze

Wymagania:
– znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym mile widziana (norweski nie wymagany)
– zdolność do czytania rysunków technicznych
– doświadczenie w zawodzie oraz wykształcenie kierunkowe
– motywacja i gotowość do pracy w Norwegii
– posiadanie samochodu oraz czynnego prawa jazdy

Oferta pracodawcy:
– atrakcyjne zarobki
– stabilna praca w renomowanej firmie norweskiej
– praca na warunkach norweskich, umowa, świadczenia socjalne
– pomoc związana ze znalezieniem mieszkania
– pomoc z formalnościami na miejscu
– możliwość indywidualnej negocjacji warunków z pracodawcą

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji (cv + list motywacyjny) na adres: rekrutacja@es-perfekt.pl

O ile to możliwe prosimy również o załączenie referencji.

źródło oferty: pracawita.pl/oferta-pracy,136132,murarz-tynkarz-norwegia-pilnie.html

podmiot zamieszczający ogłoszenie pierwotne: ES-Perfekt (Agencja Pracy Czasowej Nr. Cert. 5668)

ID ogłoszenia: 45352140a3b03608

4 komentarze na “Murarz-Tynkarz praca Norwegia bez języka przy budowie domów Oslo, Bergen, Stavanger”

  1. Witam
    Szukam właśnie takiej pracy
    Potrafię się dogadać po angielsku, niemiecku i uczę się cały czas norweskiego
    Posiadam prawo jazdy kat B C E i samochód osobowy
    Skończyłem technikum budowlane
    Miałem własną firmę budowlaną w niemczech, pracowałem również u kogoś na budowie
    tel. 0049 16098079842

  2. MarKula33 na 3 grudnia 2013 @ 21:14

    Witam jestem zainteresowany ta oferta.Posiadam wyksztalcenie budowlane murarz-tynkarz i 12letni staz w tym zawodzie,murowanie,tynkowanie prace wykonczeniowe,elewacje.Mam prawo jazdy kat.B,C.Prosze o kontakt tel.721575567

  3. KrzysztofK1205 na 15 lutego 2014 @ 09:42

    Witam jestem zainteresowany oferta pracy posiadam duże doświadczenie w pracach budowlanych przez okres 2 lat pracowałem w Norwegi jako murarz ,tynkarz potrafię kłaść mebramy stawiać kominy murować z klinkieru Posiadam prawo jazdy kat.B .Kontakt krzysztofkaczmarski120577@02.pl kub +048723698855

  4. KRYSTIAN PRAC na 30 stycznia 2015 @ 19:30

    Witam jeśli ta oferta jest jeszcze aktualna to proszę o kontakt,budowlanka to mój chleb od 12 lat a mam 33.ale nie musi to być tylko bud.każda praca mnie zadowoli byle by z tej Polski wyjechać i normalnie zarabiać i żyć.prawo jazdy kat.B+E,uprawnienia na ładowarkę teleskopową ze zmiennym wysięgiem bez ograniczeń,uprawnienia na betonomieszarki pompa do bet.murowanie,zbrojenie,szalowanie,schody także to nie problem zaszalować,termo i hydro izolacje z papy termozgrzewalnej i mas bitumicznych,posadzki typu estrich jak i przemysłowe,obsługa niwelatora jak i urządzeń laserowych służących do pomiarów,układanie kostki brukowej, starobruk i ogólne prace toważyszące.Proszę o kontakt 695-939-233 k.stanekstanbud@wp.pl