188,20/h NOK

Norwegia praca bez znajomości języka dla pomocy kuchennej od zaraz restauracja z Drammen

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 listopada 2022 00:03

Oferujemy zatrudnienie w restauracji z Drammen dla pomocy kuchennej bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz z bezpłatnym zakwaterowaniem i wyżywieniem.

Miejsce zatrudnienia: Drammen, Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 188,20 NOK na godzinę pracy brutto

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Obowiązki:

  • praca jako pomocnik kuchenny w restauracji przy sprzątaniu oraz przygotowaniu składników
  • do zadań należeć będzie również wynoszenie odpadów, praca na zmywaku, donoszenie składników, obsługiwanie urządzeń

Oczekiwania:

  • chęć podjęcia stałej pracy w Norwegii
  • atutem będzie posiadanie wykształcenia gastronomicznego
  • zdolność do wydajnej pracy zespołowej
  • energiczność, pracowitość, odpowiedzialność
  • przyjazne nastawienie
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy norweskiej na okres próbny
  • pracę w Norwegii od zaraz
  • opcja podnoszenia kwalifikacji
  • komplet odzieży pracowniczej
  • pełny etat
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w pensjonacie pracowniczym

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz aplikacyjny, dostępny pod adresem:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2023

Prosimy o oznaczenie odpowiedniej nazwy stanowiska: „Pomoc kuchenna Drammen”

ID ogłoszenia: 4556364defca644c