176,40/h brutto NOK

Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka na magazynie z napojami Oslo 2022

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 marca 2022 20:05

Hurtownia z napojami w Oslo zatrudni od zaraz osobę także bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Norwegii na magazynie przy zbieraniu i przygotowaniu zamówień na paletach do wysyłki.

Stanowisko: pracownik magazynu – hurtowni z napojami

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Pensja: 176,40 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Zakres zadań:

  • zatrudnienie na magazynie hurtowni z napojami w roli pomocnika magazyniera
  • obowiązkiem pracownika będzie dbanie o porządek na magazynie, rozładunek dostaw, kompletowanie oraz pakowanie zamówień, przygotowywanie dokumentów, aktywne współpracowanie z innymi działami i inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • dobre zdrowie
  • umiejętność pracy pod presją
  • wielozadaniowość
  • zdolność do pracy w zespole
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • wysoka sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • zatrudnienie w oparciu o umowę norweską
  • dla najlepszych możliwość przedłużenia
  • ubezpieczenie oraz świadczenia socjalne
  • atrakcyjne benefity pozapłacowe – obiady i imprezy integracyjne, konkursy pracownicze, dofinansowania do kart sportowych, mini siłownia na miejscu, prysznice
  • pracę na 3 zmiany
  • odpłatne, w pełni wyposażone zamieszkanie, koszt 4500 NOK miesięcznie od osoby

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji

„Magazynier / Komisjoner Oslo”:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca20212022

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 52622c8510398f0