168,40/h NOK

Oferta pracy w Norwegii od zaraz pakowanie perfum bez znajomości języka Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 września 2017 01:40

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii przy pakowaniu perfum w zestawy promocyjne. Oferta tymczasowa z Oslo dla Polaków bez znajomości języka norweskiego na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz

Start zatrudnienia: od zaraz

Miejscowość: Oslo, Norwegia

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Stawka godzinowa: 168,40 NOK na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • praca na magazynie z kosmetykami przy konfekcjonowaniu i przygotowywaniu zestawów prezentowych
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie pakowanie perfum do opakowań ozdobnych wraz z innymi produktami lub pojedynczo, montaż zabezpieczeń antykradzieżowych, foliowanie i ustawianie w pudełkach

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • zaangażowanie, pracowitość, sumienność
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia
  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania na miejscu
  • wysokie wynagrodzenie
  • wsparcie przy formalnościach
  • pracę na czas określony w w oparciu o norweską umowę o pracę

Aplikacja:
Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy.

Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:
Lagerarbeid-Bemanning@fastservice.com z dopiskiem „lagermedarbeider 023/09/2017″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

agerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 95059c650c8305f2