156,80 NOK/h NOK

Norwegia praca bez znajomości języka na magazynie z odzieżą od zaraz Fredrikstad 2017

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 stycznia 2017 00:12

Aktualnie oferujemy zatrudnienie we Fredrikstad od zaraz na magazynie hurtowni odzieżowej przy zbieraniu zamówień. Norwegia praca dla Polaków bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Magazynier
Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia
Wakaty: 2
Rozpoczęcie: od zaraz
Stawka godzinowa: 156,80 NOK na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompletowanie zamówień składanych przez klientów drogą elektroniczną
  • pracownik przygotowuje towary do wysyłki, pakuje je i zabezpiecza
  • do zadań należeć również aktualizowanie bazy danych

Oczekiwania:

  • doskonała sprawność fizyczna
  • szybkość, energiczność, zwinność
  • zaradność oraz kreatywność
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na magazynie
  • odpowiedzialność
  • znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • bezpłatny przelot do Norwegii
  • zatrudnienie na podstawie umowy na czas określony, zgodnej z norweskimi standardami
  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • konkurencyjne stawki
  • terminowość w wypłacaniu należności
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:
Osoby spełniające podane wymagania, i akceptujące warunki zatrudnienia na stronie:

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „Pakowanie zamówień, Fredrikstad”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 44758700cc66c39e