do uzgodnienia NOK

Norwegia praca bez znajomości języka w budownictwie malarz-tapeciarz Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 lipca 2016 01:16

Aktualnie poszukujemy malarzy – tapeciarzy w firmie budowlanej z Bergen. Ogłoszenie pracy w Norwegii na budowie dla Polaków bez znajomości języka norweskiego. Pracodawca wymaga pełnego profesjonalizmu i dużej samodzielności.

Stanowisko: Malarz budowlany

Miejscowość: Bergen, Norwegia

Zarobki: do uzgodnienia

Zakres zadań:

  • prace budowlane przy malowaniu i tapetowaniu
  • zadania przygotowujące powierzchnię – szpachlowanie, szlifowanie, gipsowanie
  • dbanie o materiały i narzędzia

Wymagania:

  • minimum 5 lat doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • preferowane doświadczenie zdobyte na ternie państw Skandynawskich
  • znajomość języka angielskiego u jednej osoby w zespole
  • dużą zaletą będzie posiadanie referencji od poprzednich pracodawców

Zapewniamy:

  • bezpłatne pośrednictwo i pomoc w rekrutacji
  • ubezpieczenie pracownicze oraz odprowadzanie wszelkich składek
  • pracę na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • wysokie zarobki
  • bardzo dobre warunki zamieszkania
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • pomoc polskojęzycznego konsultanta
  • długi okres zatrudnienia

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy wysyłać mailowo z załączeniem aktualnego CV na adres:

  • rekrutacja@zeitmann.pl

Jeżeli posiadają Państwo pytania prosimy kontaktować się telefonicznie. Kontakt możliwy jest w dni robocze od 9 do 17 pod numerem: 12 661 64 00

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/malarz-budowlany-norwegia-3359494.html

ID ogłoszenia: 225797c59b46887