163,20/h NOK

Norwegia praca fizyczna bez języka przy odśnieżaniu 2022-2023 od zaraz Lillehammer

  • Miasto: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 października 2022 01:58

Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii przy odśnieżaniu 2022-2023. Od zaraz zatrudnienie w Lillehammer dla Polaków bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik fizyczny przy odśnieżaniu/pracach porządkowych

Miasto: Lillehammer, Norwegia

Zarobki: 193,20 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz – początek listopada

Opis stanowiska pracy:

  • fizyczna praca przy odśnieżaniu
  • praca wykonywana jest samodzielnie z użyciem narzędzi ręcznych oraz profesjonalnych sprzętów
  • w przypadku braku opadów do zadań może zostać zlecone wykonywanie prac ogrodniczych itp.

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • brak nałogów
  • przyjazne nastawienie oraz umiejętność pracy w grupie
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie tymczasowej umowy norweskiej
  • na miejscu opiekę koordynatora polskiego pochodzenia
  • komplet odzieży pracowniczej
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 4300 NOK miesięcznie
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • w przypadku braku opadów śniegu – inne prace np. ogrodnicze, sprzątanie garaży itp.

Aplikacja:

Zatrudnienie dla Polaków na bardzo dobrych, norweskich umowach obowiązuje umowa na czas określony.

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu „Odśnieżanie Lillehammer 2022-2023. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna.

e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 36663493027d9875