158/h brutto NOK

Norwegia praca fizyczna bez znajomości języka od zaraz sortowanie paczek 2018 Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 grudnia 2017 05:10

Ogłoszenie aktualnej od zaraz, fizycznej pracy w Norwegii przy sortowaniu przesyłek kurierskich. Zatrudnienie 2018 we Fredrikstad dla osób bez znajomości języka norweskiego na magazynie logistycznym.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz paczek

Miasto: Fredrikstad, Norwegia

Stawka godzinowa: 158 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od stycznia 2018

Obowiązki:

  • zatrudnienie na magazynie firmy transportowej przy rozładunku, załadunku a także sortowaniu przesyłek
  • zadania wykonywane będą przy linii

Wymagania:

  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • wysoka sprawność fizyczna i brak problemów ze zdrowiem
  • dyspozycyjność od zaraz
  • dokument zaświadczający o niekaralności
  • punktualność, sumienność, odpowiedzialność
  • zdolność pracy pod presją czasu
  • zręczność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • darmowe zamieszkanie na cały okres współpracy
  • pracę w Norwegii od stycznia 2018
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • wdrożenie w obowiązki
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora i pomoc przy formalnościach

Aplikacja:
Formularz rekrutacyjny:

(proszę wybrać stanowisko „pracownik fizyczny – centrum logistyczne Fredrikstad”)

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå, Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 3015a457944c2be1

4 komentarze na “Norwegia praca fizyczna bez znajomości języka od zaraz sortowanie paczek 2018 Fredrikstad”

  1. Witam prosze o kontakt

  2. Piotrek 9813 na 19 stycznia 2018 @ 11:12

    Witam jestem zainteresowany oferta pracy proszę o kontakt
    Pozdrawiam

  3. Mateusz Mateusz na 28 stycznia 2018 @ 18:31

    Witam serdecznie. Jestem zainteresowany pracą ma 30 lat i odpowiadają mi wszelkie kryteria jestem osobą która szybko się uczy oraz nie boi się nowych wyzwań. Proszę o kontak pozdrawiam Mateusz

  4. witam serdecznie. jestem zainteresowany pracą. mam 33 lat. jestem osobą odpowiedzialną uczciwą i sumienna. nie boje sie cięzkiej pracy. W polsce pracowałem w firmie DPD prawie 6 lat. Robiłem wszystko. sortowanie, załadunek, rozladunek. skanowanie itd. Więc posiadam już doświadczenie w tym zakresie. obecnie przebywam na terenie norwegii. posiadam D-number. pozdrawiam. moj e-mail pmilej403@interia.pl