171/h brutto NOK

Sprzątanie samolotów na lotnisku dam pracę w Norwegii bez znajomości języka Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 31 października 2016 03:25

Oferujemy zatrudnienie na lotnisku w Oslo przy sprzątaniu samolotów. Ogłoszenie pracy w Norwegii do podjęcia od zaraz dla Polaków bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Lokalizacja: Oslo
Stawka godzinowa: 171 NOK na godzinę brutto
Rozpoczęcie: od listopada 2016

Zakres zadań:

  • osoby które zatrudnimy będą odpowiedzialne za sprzątanie samolotów wewnątrz – odkurzanie, porządkowanie miejsc siedzących, mycie szyb od wewnątrz, sprzątanie toalet, wycieranie półek na bagaże, itp.

Oczekiwania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności – wydane nie wcześniej niż na 30 dni przez wyjazdem
  • zdolność do swobodnego komunikowania się w języku angielskim
  • doświadczenie
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • dobra sprawność fizyczna
  • punktualność

Zapewniamy:

  • przeszkolenie pracownicze
  • możliwość zatrudnienia na stałe w Norwegii
  • umowę o pracę na legalnych warunkach
  • zapewnione zamieszkanie odpłatnie na miejscu w cenie 4000 NOK za miesiąc
  • atrakcyjne zarobki w wysokości 171 NOK za godzinę brutto
  • udział w tanim szkoleniu językowym zorganizowanym na miejscu przez pracodawcę
  • możliwe nadgodziny

Aplikacja:
Osoby spełniające podane wymagania, i akceptujące warunki zatrudnienia na stronie:

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „pracownik sprzatajacy”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 830580ea59b8ac1a

1 odpowiedź na “Sprzątanie samolotów na lotnisku dam pracę w Norwegii bez znajomości języka Oslo”

  1. Witam, jestem zainteresowany pracą w porcie lotniczym, w charakterze jaki Państwo proponują. Pracowałem w Polsce na lotnisku im.Fryderyka Chopina więc środowisko międzynarodowe oraz specyfika związana z działaniem portu jest mi znana. Bardzo proszę o kontakt. Pozdrawiam, Artur Różycki. 504027079