23500 brutto + zakwaterowanie NOK

Norwegia praca fizyczna bez znajomości języka przy naprawie palet od zaraz Ålesund

  • Miasto: Ålesund
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 kwietnia 2018 01:55

Aktualna propozycja podjęcia fizycznej pracy w Norwegii dla osób bez znajomości języka. Od zaraz ogłoszenie z Ålesund przy naprawie palet drewnianych za pomocą elektronarzędzi.

Stanowisko: pracownik fizyczny do naprawy palet

Miasto: Ålesund, Norwegia

Wynagrodzenie: 23500 NOK/mc brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprawdzanie stanu palet i ich naprawie
  • praca przy paletach drewnianych
  • zadania będą wykonywane z użyciem elektronarzędzi

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • rzetelne wywiązywanie się z powierzonych obowiązków
  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy jako stolarz
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę na 6 miesięcy
  • ubezpieczenie pracownicze
  • pracę w stałych godzinach na pełny etat, godziny od 8 do 16
  • wolne weekendy
  • opiekę medyczną
  • na miejscu zapewnione jest darmowe zakwaterowanie

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do połowy kwietnia 2018.

Pierwszy wyjazd zaplanowany jest jeszcze w kwietniu 2018.

e-mail: soknadansatte_2018@fastem.com

ID ogłoszenia: 7235aba7d3f9ab29

5 komentarzy na “Norwegia praca fizyczna bez znajomości języka przy naprawie palet od zaraz Ålesund”

  1. Adam9409 na 28 marca 2018 @ 15:37

    Witam. Jestem zainteresowany pracą. Mam na imię Adam, 23 lata, 3 lata doświadczenia pracy na produkcji. Jestem osobą sumienną, systematyczną , punktualną, dokładną. Proszę o więcej informacji na temat pracy. Pozdrawiam Schulz Adam

  2. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy. Z zawodu jestem mechanikę wyuczonym a także posiadam duże umiejętności. Dużo w budownictwie w rolnictwie także duże umiejętności w stolarstwie proszę o kontakt 725479855

  3. Witam, jestem zainteresowany pracą. Mam na Imię Wiktor mam 19 lat, jestem gotowy do podjęcia pracy od zaraz, jestem osobą sumienną, pracowitą przyswajam szybko nowo zdobytą wiedzę i szybko się uczę, jestem po szkole zawodowej (Monter zabudowy i robót wykończeniowych) posiadam świadectwo oraz dyplom potwierdzający kwalifikacje, a także suplement potwierdzajacy kwalifikacje zawodowe w języku Polskim jak i Angielskim. Proszę o kontakt : 796789736

  4. Witam, nazywam się Michał Regiel 36 lat. Końcem maja jadę do Norwegii na 6 miesięcy od czerwca do grudnia i poszukuje zatrudnienia. 9 lat temu w Anglii w Luton pracowałem w fabryce naprawiania europalet na linii więc kwestia przypomnienia obsługo pneumatycznych narzędzi i śmiało mógłbym podjąć tę pracę. Jeżeli poszukują jeszcze Państwo kandydatów do pracy to proszę o kontakt: +48 664 738 935

  5. Jestem zainteresowany oferta pracy nawet od jutra 🙂
    Tel. 790558669