158 NOK/h + zakwaterowanie NOK

Norwegia praca fizyczna Fredrikstad bez znajomości języka od zaraz sortowanie paczek

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 kwietnia 2016 02:20

Atrakcyjne ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii przy sortowaniu paczek na linii w centrum logistycznym. Zatrudnienie od zaraz bez znajomości języka we Fredrikstad.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz

Rozpoczęcie: od zaraz, start przewidywany jest na 25 kwietnia 2016

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia

Stawka godzinowa: 158 NOK na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • Praca w centrum logistycznym firmy kurierskiej przy sortowaniu paczek na linii produkcyjnej. Pracownik będzie również zabezpieczał uszkodzone paczki.

Oczekiwania:

  • umiejętność wykonywania zadań szybko i sprawnie
  • atutem będzie aktualne przebywanie na terenie Norwegii
  • elastyczność godzinowa
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • wysoka sprawność fizyczna
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • zdolność do pracy zespołowej
  • gotowość do pracy na zmianie nocnej

Zapewniamy:

  • bezpłatne zakwaterowanie
  • zwrot kosztów poniesionych za przejazd do Norwegii
  • zatrudnienie na bardzo dobrych warunkach
  • możliwość pobrania zaliczki po przepracowaniu pierwszego tygodnia
  • wsparcie przy dopełnianiu kwestii formalnych

Aplikacja:

Formularz rekrutacyjny:

(proszę wybrać stanowisko “pracownik fizyczny – centrum logistyczne Fredrikstad”)

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå, Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 799570c2883afe18