156/h brutto NOK

Norwegia praca fizyczna od zaraz na myjni samochodowej bez języka Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 maja 2017 03:20

Aktualne ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii do podjęcia od zaraz na myjni samochodowej ręcznej. Zatrudnienie w Oslo dla osób bez znajomości języka norweskiego na czas określony – do końca października 2017.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Miasto: Oslo, Norwegia
Pensja: 156 NOK na godzinę pracy brutto
Liczba miejsc do obsadzenia: 2
Umowa: na czas określony od zaraz do końca października 2017

Obowiązki:

  • praca fizyczna na myjni samochodowej ręcznej
  • zadaniem pracownika będzie mycie oraz sprzątanie samochodów osobowych
  • pracownik obsługuje urządzenia takie jak odkurzacz oraz myjki ciśnieniowe
  • zadaniem będzie wycieranie kokpitu, mycie wycieraczek, polerowanie, woskowanie itp.

Oczekiwania:

  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim
  • dostępność od zaraz
  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • dokładność, odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • zdyscyplinowanie

Zapewniamy:

  • zamieszkanie zorganizowane w pobliskim hotelu za 3400 NOK miesięcznie
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy na czas określony
  • pracę od zaraz do końca października 2017
  • wdrożenie w obowiązki
  • uniform służbowy

Aplikacja:
Drodzy kandydaci,

Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego ms/015/17. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo
mail: norwayworkers@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 8295914f1f51daac