140/h NOK

Norwegia praca fizyczna od zaraz przy sortowaniu odzieży bez języka 2018 Trondheim

  • Miasto: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 października 2018 05:49

Oferujemy fizyczną pracę w Norwegii dla Polaków przy sortowaniu odzieży używanej. Od zaraz zatrudnienie 2018 w Trondheim dla osób bez znajomości języka. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnione jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Sortowacz odzieży

Start: od zaraz

Miasto: Trondheim, Norwegia

Wynagrodzenie: 140 NOK na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • prosta praca wymagająca sprawności fizycznej i szybkości
  • pracownik będzie odpowiedzialny za sortowanie odzieży używanej

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • mile widziane osoby znające się na materiałach oraz odzieży
  • dobra kondycja
  • brak problemów zdrowotnych
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • szybkość, energiczność, odpowiedzialność
  • znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana aczkolwiek nie jest konieczna

Zapewniamy:

  • wdrożenie w obowiązki
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę na 2 miesiące
  • dla pracowników najlepszych możliwość przedłużenia zatrudnienia
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności
  • bezpłatne zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach zapewnione na miejscu
  • dodatki do wynagrodzenia podstawowego

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu „Norwegia praca w sortowni odzieży. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do końca października 2018. Pierwszy wyjazd możliwy jest nawet od zaraz.

email: soknadansatte@fastem.com

ID ogłoszenia: 2355bc9f608cd00b

5 komentarzy na “Norwegia praca fizyczna od zaraz przy sortowaniu odzieży bez języka 2018 Trondheim”

  1. Agnieszka Dulnikowska na 22 października 2018 @ 15:23

    Zainteresowane dwie osoby gotowe podjąć pracę od zaraz tel. 609-900-141

  2. Witam, czy adres e-mail jest prawidłowy ? Niestety nie dochodzą do Państwa moje wiadomości 🙁

  3. Wraz z partnerka jesteśmy zainteresowani wyjazdem oraz podjęciem współpracy na dłuższy czas lub na stałe. Gotowość do wyjazdu od zaraz. Proszę o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 793506278 Marek

  4. Witam, wraz z dwoma znajomymi jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy i znajdujemy się już na terenie Norwegii. Wysłałem już e-mail na podany adres , a tutaj podaje mój numer kontaktowy – 571403091, prosiłbym o kontakt bo mamy już doświadczenie w tym dziale pracy. Pozdrawiam.

  5. Podejmę prace od zaraz.
    justyna1413@onet.eu