od 208,30 /h NOK

Od zaraz praca w Norwegii na magazynie z zabawkami bez języka hurtownia Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 stycznia 2024 00:17

Dla order pickerów bez znajomości języka norweskiego od zaraz do podjęcia ciekawa praca w Norwegii na magazynie hurtowni zabawek. Zatrudnienie przy zbieraniu zamówień na dłuższy okres z zakwaterowaniem na miejscu (odpłatnie).

Stanowisko: Pracownik magazynu z zabawkami / order picker

Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Zarobki: od 208,30 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Umowa: do końca roku z możliwością przedłużenia

Zadania pracownika:

Na tym stanowisku praca polega na kompletowaniu zamówień w hurtowni zabawek, wykorzystując do tego skanery ręczne. Do obowiązków należy także pakowanie zamówień, przyjmowanie, rozładunek dostaw oraz kontrola zgodności towarów. Ważne jest utrzymanie porządku na stanowisku pracy oraz gotowość do wykonywania różnych zadań zgodnie z bieżącymi potrzebami.

Oczekujemy:

Oczekujemy wysokiej wydajności fizycznej, zaangażowania i staranności w realizacji zadań oraz gotowości do szybkiego podjęcia pracy w Norwegii. Kandydat powinien zobowiązać się do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności, potrafić pracować pod presją i w wymagającym środowisku oraz wykazywać motywację, zaangażowanie i sumienność.

Oferujemy:

W zamian oferujemy wsparcie polskiego koordynatora na miejscu, natychmiastowe zatrudnienie na norweskiej umowie o pracę oraz możliwość uzyskania stałej umowy dla najlepszych pracowników. Zapewniamy odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu za kwotę 4000 NOK miesięcznie od osoby, dostęp do świadczeń socjalnych oraz prawo do płatnego urlopu wypoczynkowego.

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do końca stycznia.

Prosimy o pilne przesyłanie zgłoszeń.

e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

Prosimy o niewysyłanie wiadomości z załącznikami, które przekraczają 100 kb.

ID ogłoszenia: 845659899a208cbc