ok 30 000 NOK

Oferta pracy w Norwegii kierowca autobusu piętrowego z kat.D w Oslo kwiecień 2020

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 grudnia 2019 16:08

Począwszy od kwietnia 2020 propozycja pracy w Norwegii jako kierowca kat.D przy prowadzeniu autobusu piętrowego. Oferta ze znajomością języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym.

Zakres obowiązków:

Przewóz pasażerów autobusem piętrowym typu hop on hop off (zwiedzanie miasta)
Data rozpoczęcia pracy:

08.04.2020
Wynagrodzenie brutto:

od 30 000 NOK
System wynagrodzenia:

Czasowo-premiowy ze staw. mies
Zawód:

kierowca autobusu
Dodatkowe świadczenia:

do uzgodnienia z pracodawcą, przyjazne środowisko pracy, częściowe pokrycie kosztów podróży (kwota do uzgodnienia z pracodawcą), pomoc w znalezieniu zakwaterowania
Praca tymczasowa:

NIE
Liczba godzin w tygodniu:

40.0
Wymagania konieczne:Języki:

angielski, w mowie – A2 – niższy średnio zaawansowany, w piśmie – A2 – niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:

bez nałogów
Wykształcenie:

zasadnicze zawodowe, mechaniczne, specjalizacja: kierowca autobusu

Aplikacja przez stronę:

ID ogłoszenia: 565dfe27c50d377