do uzgodnienia NOK

Norwegia praca od zaraz Bergen na budowie dla malarza bez znajomosci języka

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 2 września 2015 02:16

Oferujemy od zaraz możliwość zatrudnienia w Stavanger na budowie w charakterze malarza. Norwegia praca bez znajomości języka norweskiego przy malowaniu dla budowlańców. Znajomość języka angielskiego jest niezbędna.

Stanowisko: Malarz budowlany

Lokalizacja: różne lokalizacje, jak – Stavanger, Bergen, Oslo

Zarobki: do ustalenia

Obowiązki:

  • Prace polegające na przygotowaniu ścian do pracy oraz malowaniu.
  • Zadania wykonywane będą również na dużych powierzchniach.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny również za malowanie natryskowe.

Wymagania:

  • udokumentowane 5 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku malarza
  • mile widziane doświadczenie w którymś z państw skandynawskich
  • referencje
  • obycie z produktami i technikami malarskimi
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność wykonywania zadań na dużych powierzchniach
  • zdolność malowania natryskowego

Oferujemy:

  • przejrzysty system zatrudnienia
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • wsparcie w otrzymaniu norweskich świadczeń socjalnych
  • po wcześniejszym uzgodnieniu możliwość regularnych zjazdów do Polski
  • gwarancja otrzymania dodatków np. na urlop
  • zapewnione odprowadzanie składek oraz ubezpieczenie
  • wsparcie w szukaniu kwatery
  • umowę o pracę na norweskich zasadach

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie wiadomości kontaktowej poprzez stronę:

Konieczne jest załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-249159/

ID ogłoszenia: 80255e6008a6b646