5600/mc brutto NOK

Praca w Norwegii dla kobiet-opiekunka dziecięca bez języka od maja 2017 Lyngdal

  • Miasto: Lyngdal
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 lutego 2017 02:55

Oferujemy możliwość zatrudnienia w norweskiej rodziny w Lyngdal dla kobiet przy opiece nad dziećmi. Praca w Norwegii od maja 2017 dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Opiekunka dziecięca
Miejsce zatrudnienia: Lyngdal, Norwegia
Zarobki: w formie kieszonkowego 5600 NOK miesięcznie brutto
Start: od maja 2017

Obowiązki:

  • praca ok. 30 godzin tygodniowo polegać będzie na opiece nad trójką dzieci w wieku 3, 5 oraz 9 lat
  • do zadań należeć będą drobne prace domowe, opieka oraz zabawy z dziećmi, sprzątanie i gotowanie

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • wiek od 18 do 29
  • prosimy o zgłoszenia osoby niezamężne, bez dzieci i niepalące
  • możliwość wyjazdu na okres 9 do 12 miesięcy
  • chęć rozwoju i uczenia się języka norweskiego
  • doświadczenie w pracy z dziećmi

Zapewniamy:

  • wyjazd na 12 miesięcy
  • darmową naukę języka norweskiego, zapewniony jest kurs kosztujący 7800 NOK na rok
  • bezpłatne zamieszkanie oraz pełne wyżywienie w domu rodziny norweskiej
  • ubezpieczenie medyczne
  • darmowy przelot z Polski do Norwegii i po zakończeniu kontraktu z Norwegii do Polski

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o wysyłanie zgłoszeń za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 2958a79e40a13f8