175/h brutto NOK

Norwegia praca od zaraz dla operatora wózka widłowego z językiem angielskim Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 marca 2019 02:55

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Norwegii jako operator wózka widłowego. Zatrudnienie w magazynie z Bergen od zaraz dla Polaków ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Operator wózka widłowego

Miasto: Bergen, Norwegia

Zarobki: 175 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: praca od marca/kwietnia 2019

Zakres zadań:

  • praca na magazynie firmy logistycznej przy obsłudze wózka widłowego
  • pracownik będzie odpowiedzialny za rozładunek samochodów, załadunek, wykonywanie prac porządkowych
  • transport towarów w obrębie magazynu, rozmieszanie w odpowiednich lokalizacjach

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • aktualne uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • zaświadczenie o niekaralności
  • pracowitość
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych na prośbę pracodawcy
  • odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w zespole

Zapewniamy:

  • opieka polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • pracę od zaraz na norweskiej umowie
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych, kompletowaniu dokumentów i przy tłumaczeniach
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie w cenie 4000 NOK miesięcznie
  • możliwość rozwoju
  • opcja zorganizowania płatnego przejazdu z Polski do Norwegii
  • dobre wynagrodzenie wypłacane przelewem na konto bankowe

Aplikacja:
Zatrudnienie dla Polaków na bardzo dobrych, norweskich umowach, obowiązuje umowa próbna na 3 miesiące z opcją przedłużenia.

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu „Operator wózka widłowego, Bergen. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do końca marca 2019. Zatrudnienie od kwietnia 2019.

email: soknadansatte@fastmail.com

ID ogłoszenia: 5695c8d7c714d88f

1 odpowiedź na “Norwegia praca od zaraz dla operatora wózka widłowego z językiem angielskim Bergen”

  1. pawel0997 na 26 marca 2019 @ 13:55

    Witam jestem zainteresowany poprosze kontakt email naturalsport@tlen.pl pozdrawiam