od 145/h +zakwaterowanie NOK

Norwegia praca od zaraz dla pomocy kuchennej bez znajomości języka Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 października 2021 00:55

Ogłoszenie pracy w Norwegii jako pomoc kuchenna bez znajomości języka. Zatrudnienie w restauracji z Oslo od zaraz z bezpłatnym zakwaterowaniem zapewnionym dla pracowników na miejscu.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Miejscowość: Oslo, Norwegia

Zarobki: od 145 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • jest to praca pomocnicza na kuchni w restauracji z okolic Oslo
  • do zadań osoby zatrudnionej będzie należało sprzątanie powierzchni, mycie blatów, wynoszenie odpadów, praca na zmywaku, przynoszenie oraz przygotowywanie składników
  • inne zadania zlecane przez przełożonego na bieżąco

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • szybkość w przyswajaniu informacji
  • świetna organizacja czasu pracy
  • wielozadaniowość
  • dynamiczne tempo
  • wysoka sprawność fizyczna
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • umiejętność pracy w grupie

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie emerytalne i zdrowotne
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • zatrudnienie w oparciu o umowę norweską
  • pracodawca oferuje zakwaterowanie za darmo w pensjonacie pracowniczym
  • komplet odzieży roboczej
  • opiekę polskiego rezydenta na miejscu
  • atrakcyjne zarobki wypłacane terminowo

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do II połowy października 2021.

Po tym terminie prosimy nie wysyłać zgłoszeń.

Wyjazdy możliwe od zaraz.

e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 86861582396645f3