169/h brutto NOK

Norwegia praca od zaraz przy pakowaniu art. AGD bez znajomości języka Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 26 listopada 2017 04:47

Oferujemy możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz przy pakowaniu artykułów AGD. Ogłoszenie z Bergen skierowane także do osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pakowacz AGD

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejsce: Bergen, Norwegia

Wynagrodzenie: 169 NOK na godzinę pracy

Liczba miejsc: 3

Zakres zadań:

  • zatrudnienie odbywa się na magazynie z hurtowni ze sprzętem AGD – środkami chemicznymi do sprzątania oraz różnego rodzaju sprzętem
  • zbieranie zamówień
  • przygotowywanie towarów do wysłania
  • ustawianie większych zamówień na palety

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja do osiągania wysokich wyników
  • dużą zaletą będzie znajomość języka norweskiego
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • elastyczność godzinowa
  • preferowane zgłoszenia od osób z doświadczeniem

Zapewniamy:

  • wsparcie telefoniczne
  • bardzo dobre warunki finansowe
  • pracodawca oferuje odpłatne zamieszkanie lub pomoc w zorganizowaniu zamieszkania do wynajęcia
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy a dla pracowników najlepszych możliwość przedłużenia umowy

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji:

„Pakowacz art. gospodarczych Bergen”

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 3585a19fc2c1b756

4 komentarze na “Norwegia praca od zaraz przy pakowaniu art. AGD bez znajomości języka Bergen”

  1. kudlaty0709 na 27 listopada 2017 @ 21:35

    DZIEN DOBRY JESTEM ZAINTERSOWANY PROSZE O KONTAKT 0048576170831

  2. Witam, kiedy jest zakonczenie i rozstrzygniecie rekrutacji?

  3. GingerViking na 30 listopada 2017 @ 10:16

    Również jestem zainteresowany ofertą, wypełniłem formularz na podanej stronie. Na wszelki wypadek również tutaj zamieszczam kontakt: damian.fron@gmail.com

  4. Witam
    jestem zainteresowany ofertą, proszę o kontakt
    503050034
    Pozdrawiam