164/h brutto NOK

Oferta pracy w Norwegii od zaraz pokojówka bez języka sprzątanie w hotelu Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 października 2017 19:36

Hotel z Fredrikstad oferuje zatrudnienie od zaraz przy sprzątaniu pokoi gościnnych. Ogłoszenie pracy w Norwegii dla pokojówki bez znajomości języka norweskiego. Pracodawca poszukuje osób ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pokojówka

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia

Start: od zaraz

Stawka godzinowa: 164 NOK na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

  • kompleksowe sprzątanie pokoi gościnnych zgodnie z przyjętymi standardami
  • różnorodne prace – wymiana ręczników, mycie podłóg, wietrzenie, ustawianie butów, odkurzanie, mycie łazienki, uzupełnianie mydła oraz papieru itp.

Wymagania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • dostępność od zaraz
  • bardzo dobre zorganizowanie
  • terminowość
  • uczciwość
  • zaświadczenie o niekaralności
  • duża dokładność, pracowitość i zaangażowanie
  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • darmowy internet po wi-fi
  • opcja zatrudnienia na dłużej
  • częściowe dofinansowanie do posiłków
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w przystępnych warunkach (jednoosobowy pokój z lodówką, kuchenką i własną małą łazienką)

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz aplikacyjny, dostępny pod adresem:

Prosimy o oznaczenie odpowiedniej nazwy stanowiska: „Sprzątaczka / Pokojówka Fredrikstad”

ID ogłoszenia: 98359d891da51a48