Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

206,40 NOK

Praca Norwegia bez znajomości języka na produkcji pizzy od zaraz w fabryce z Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 marca 2024 00:10
  • Wygasa: 13 dni, 17 godzin

Także bez znajomości języka norweskiego do podjęcia ciekawa praca w Norwegii od zaraz przy produkcji mrożonej pizzy w fabryce spożywczej z Bergen. Zakwaterowanie za opłatą możliwe będzie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji pizzy

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Pensja: 206,40 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Liczba wakatów: 4

Obowiązki:

Poszukujemy pracowników do pracy w nowoczesnej fabryce spożywczej, specjalizującej się w produkcji autentycznej włoskiej pizzy. Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za wykonywanie różnorodnych zadań związanych głównie z kontrolą jakości, obsługą urządzeń produkcyjnych, utrzymaniem ciągłości i efektywności procesu produkcyjnego, przygotowywaniem składników, pakowaniem oraz etykietowaniem produktów spożywczych.

Oczekiwania:

Poszukujemy kandydatów, którzy podejdą do swoich zadań z zaangażowaniem i rzetelnością, potrafią efektywnie współpracować w zespole oraz są elastyczni pod względem dostępności. Wskazane jest doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej w branży spożywczej, a także gotowość do szybkiego podjęcia pracy w Norwegii. Dodatkowo, doceniamy energiczne podejście oraz zdolność do podejmowania odpowiedzialności za powierzone obowiązki.

Zapewniamy:

W ramach naszej oferty gwarantujemy komfortowe zakwaterowanie na miejscu, umowę o pracę zgodną z norweskimi standardami obejmującą płatny urlop i pełne ubezpieczenie zdrowotne. Dodatkowo oferujemy szereg świadczeń socjalnych, regularne i terminowe wypłaty wynagrodzenia, atrakcyjne dodatki oraz wsparcie ze strony polskiego koordynatora. W ramach pracy dostarczamy również służbowy strój roboczy.

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres.

Rekrutacja otwarta, można się zgłaszać!

Pierwszy wyjazd zaplanowany jest od zaraz.

e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

W tytule wiadomości prosimy wpisać “Produkcja pizzy styczeń 2024 Bergen +Nazwisko, Imię” Prosimy również o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

ID ogłoszenia: 4165f4dc185a830

ilość wszystkich wyświetleń: 191, dzisiaj: 1

Linki sponsorowane

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.