220-240 brutto/h NOK

Norwegia praca produkcja czekolady bez znajomości języka od zaraz w fabryce z Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 grudnia 2023 01:51

Fabryka czekolady działająca w Oslo od zaraz poszukuje kandydatów do pracy w Norwegii na produkcji słodyczy. Ogłoszenie 2024 bez znajomości języka z opcją zakwaterowania na miejscu (odpłatnie).

Stanowisko: Pracownik produkcji słodyczy czekoladowych

Miasto: Oslo, Norwegia

Zarobki: 220-240 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc: 4

Obowiązki:

W roli pracownika produkcji w niewielkiej, rodzinnym zakładzie produkcyjnym zajmującym się produkcją czekolady, Twoje obowiązki obejmować będą nie tylko kontrolę jakości, dekorowanie oraz pakowanie produktów, lecz także nadzór nad procesem napełniania opakowań. Ponadto, będziesz miał możliwość nauki obsługi zaawansowanych maszyn produkcyjnych, co pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności oraz zdobywać nowe doświadczenia. Twoja praca wpłynie istotnie na jakość i wygląd produkowanych artykułów oraz satysfakcję klientów, którzy będą delektować się wyśmienitą czekoladą.

Wymagania:

Aby ubiegać się o to stanowisko, konieczne jest posiadanie umiejętności pracy w zespole, gotowość do rozpoczęcia pracy w Norwegii natychmiast, samodzielność, zaangażowanie oraz odpowiedzialność, a także wydajność w wykonywaniu obowiązków. Ponadto mile widziana będzie znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

Zapewniamy:

Jeśli zdecydujesz się dołączyć do naszego zespołu, zagwarantujemy uczciwe i terminowe wypłaty wynagrodzenia, a także szereg świadczeń socjalnych. Nasz koordynator mówiący po polsku będzie zawsze gotowy, aby służyć Ci pomocą i wsparciem, pozwalając Ci skoncentrować się na pracy. Zatrudnienie będzie oparte na umowie o pracę zgodnej z norweskimi standardami, a dzięki ubezpieczeniu zdrowotnemu i dostępowi do opieki medycznej będziesz mógł czuć się bezpiecznie. Oferujemy również pełne wprowadzenie w zakres Twoich obowiązków, a szkolenia pracownicze zostaną dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. W ramach naszej oferty, możesz również skorzystać z zakwaterowania na miejscu, które zapewni Ci komfort i prywatność. Ponadto, oferujemy opcję wypłacania zaliczek co tydzień.

Aplikacja:

Zgłoszenia w formie CV w języku angielskim lub norweskim prosimy przesyłać na podany poniżej e-mail z podaniem numeru referencyjnego:

produksjonsarbeider/01/24

Arbeid Nyheter Bemanning AS
Kanalveien 37
5068 Bergen

e-mail: Arbeid-Nyheter@consultant.com

ID ogłoszenia: 387657cee28b6ab6