b/d NOK

Norwegia praca przy budowie dróg jako asfalciarz Bergen od października 2013

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 października 2013 02:04

Firma budowlana z Bergen poszukuje asfalciarzy do pracy w Norwegii przy budowie i naprawie dróg – nawierzchni asfaltowych. Nie wymagana znajomość norweskiego – wystarczy język angielski w stopniu komunikatywnym.

Stanowisko: pracownik drogowy
Miejsce pracy: Bergen, Norwegia
Zatrudnienie od października 2013

Zadania:
– praca przy budowie dróg polegająca na kładzeniu asfaltu
– naprawa nawierzchni bitumicznych oraz rozściełanie nowych
– obsługa maszyn budowlanych
– inne prace zlecone przez pracodawcę

Wymagania:
– co najmniej komunikatywny język angielsku lub norweski
– co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w ciągu ostatnich 5 lat
– mile widziane osoby, które pracowały już w norwegi i posiadają aktualne pozwolenie na pracę
– mile widziane osoby z wyrobioną kartą podatkową
– umiejętność obsługi maszyn służących do rozkładania mieszanek asfaltowych, walca drogowego

Pracodawca oferuje:
– atrakcyjne warunki płacowe
– pracę w renomowanych firmach
– wsparcie koordynatora
– duży nacisk na bezpieczeństwo pracy
– możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Aplikację można złożyć przez stronę: www.workshop.pl/#prettyPhoto2[iframe]/0/

Anna.krajewska@workshop.pl
+48242620041
+48242627452

Ogłoszenie zaczerpnięte z: www.praca4u.net/pracownik-drogowy-asfalciarz-do-norwegii-id194930.html

ID ogłoszenia: 285255e12f94fd3

2 komentarze na “Norwegia praca przy budowie dróg jako asfalciarz Bergen od października 2013”

  1. Witam . Poszukuje pracy na terenie Norwegii. Posiadam tytuł technika Budownictwa, prawo jazdy kat B, Kurs na sztaplarki, magazyniera, monter instalacji odnawialnych żrodeł energii. Trzyletnie doświadczenie w pracach ogólno budowlanych. Obecnie mieszkam w Norwegii i skłonny jestem do mprzeprowadzki w kazdy rejon kraju. Pracowity, sumienny, punktualny, można mi zaufać, bez nałogów. Prosze o kontakt piotrrek@autograf.pl tel 514 498 492 lub nr norweski 47 939 777 02

  2. pawel888971@gmail.com na 2 listopada 2013 @ 10:17

    Witam,
    Mam na imie Paweł mam 40lat i poszukuje pracy.
    Posiadam prwo jazdy kat. B+T oraz własny samochód
    Szybko sie ucze, jestem otwarty, podejmuje wyzwania i nie boje sie zmian.
    Umiejetność pracy zespołowej
    Jestem dyspozycyjny 24h / 7dni

    Liczę na kontakt z państwa strony

    telefon +48 888-971-077 lub @ pawel888971@gmail.com

    Pozdrawiam Paweł