149-165 NOK

Sezonowa praca w Norwegii od zaraz na farmie mlecznej bez języka Arendal 2021

  • Miasto: Arendal
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 sierpnia 2021 01:44

Oferta sezonowej pracy w Norwegii na farmie mlecznej przy zwierzętach. Ogłoszenie 2021 z Arendal aktualne od zaraz dla 2 osób bez znajomości języka. Pracodawca wymaga doświadczenia oraz znajomości języka angielskiego od jednej osoby.

Stanowisko: Pracownik farmy mlecznej

Lokalizacja: Arendal, Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od sierpnia 2021

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie dla 2 Polaków w farmie mlecznej z Arendal
  • obowiązkiem będzie praca ze zwierzętami – pracodawca nie zapewnia przyuczenia
  • pracownik będzie odpowiedzialny za karmienie oraz opiekę nad zwierzętami
  • zadaniem będzie dojenie mechaniczne krów oraz wykonywanie prac polowych z użyciem maszyn rolniczych

Oczekiwania:

  • posiadanie doświadczenia w pracy ze zwierzętami gospodarczymi
  • pełna samodzielność
  • dostępność od zaraz
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – przynajmniej od jednej osoby!

Oferujemy:

  • zatrudnienie w Norwegii na stałe
  • zakwaterowanie
  • wynagrodzenie w wysokości 149 NOK na godzinę plus 12% dodatku holiday brutto/1h
  • praca na pełny etat

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z CV + szczegółowy opis doświadczenia gospodarczego poprzez źródło.

693 442 032

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/norwegia-2-pracownikow-na-farme-mleczna-CID4-IDKGheR.html

ID ogłoszenia: 535610ce4ef15117