158,60 brutto/h NOK

Norwegia praca przy sprzątaniu szkół z językiem angielskim od zaraz Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 stycznia 2017 03:58

Oferujemy możliwość zatrudnienia we Stavanger dla sprzątaczek ze znajomością języka angielskiego przy sprzątaniu dużych powierzchni. Norwegia praca od zaraz początkowo na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia umowy.

Stanowisko Sprzątacz – sprzątaczka
Miasto: Stavanger, Norwegia
Zarobki: 158,60 NOK brutto na godzinę pracy
Liczba miejsc do obsadzenia: 2
Czas trwania umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia

Opis stanowiska pracy:

  • sprzątanie dużych powierzchni – szkół, budynków instytucji państwowych, szpitali, itp.
  • konieczność stosowania detergentów zgodnie z ich przeznaczeniem – dużo środków specjalistycznych

Oczekiwania:

  • niezbędnym warunkiem jest posiadanie prawa jazdy kat.B
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • język angielski na poziomie komunikatywnym
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • doświadczenie w pracy przy sprzątaniu dużych powierzchni
  • przykładanie się do powierzonej pracy

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w Norwegii w oparciu o legalną umowę
  • pomoc w znalezieniu płatnego mieszkania oraz przy sprawach urzędowych
  • pierwsza umowa na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie, pozwalające na godne życie w Norwegii

Aplikacja:

Proszę o kontakt w wiadomości e-mail. CV oraz LM należy wysłać na adres:

Karolina Zdrojewska: zdrojewska@t.pl

ID ogłoszenia: 2275878fc151081e