156 brutto NOK

Norwegia praca sezonowa od zaraz pomoc kuchenna z językiem angielskim Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 lipca 2014 03:06

Restauracja w Oslo poszukuje 2 osoby do sezonowej pracy w Norwegii od zaraz ze znajomością języka angielskiego jako pomoc kuchenna w okresie wakacyjnym. Nie wymagany język Norweski, zapewnione zakwaterowanie.

Stanowisko: pomoc kuchenna
Zarobki: 156 NOK brutto za godzinę
Miejsce pracy: Oslo

Zadania:
Fizyczna praca w gastronomii adresowana głównie do kobiet. Do zadań należeć będą proste prace związane z przygotowaniem żywności (szatkowanie, mycie, krojenie) oraz obowiązki związane z utrzymaniem czystości na kuchni, mycie naczyń, czyszczenie urządzeń etc.

Wymagania:
– znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację
– aktualna książeczka sanepidu
– pracowitość, wytrwałość
– gotowość do wyjazdu od zaraz do końca września
– mile widziane osoby ze statusem studenta

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie sezonowe w Norwegii
– konkurencyjne warunki płacowe
– bezpłatne zakwaterowanie w pomieszczeniach należących do pracodawcy
– możliwość wykupienia wyżywienia na miejscu (koszt ok 40 NOK dziennie)
– pomoc przy tłumaczeniu dokumentów pracownika

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku norweskim lub angielskim na podany poniżej email:

scandiworkers@email.com

Na początku wiadomości proszę napisać „pomoc kuchenna Oslo”

ID ogłoszenia: 70953bb35a9f2c5a

1 odpowiedź na “Norwegia praca sezonowa od zaraz pomoc kuchenna z językiem angielskim Oslo”

  1. Witam, jestem zainteresowany państwa ofertą pracy.
    Lat 20 bez nałogów, zdeterminowany podjęciem pracy od zaraz
    biegle posługuję się językiem Angielskim
    wysoka sprawność fizyczna,sumienny uczciwy, pracowity
    wysoka kultura osobista,wytrwałość
    kontakt : miniak110@wp.pl

    pozdrawiam