162 brutto NOK

Sezonowa praca Norwegia bez znajomości języka pakowanie, sortowanie warzyw Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 lipca 2014 01:55

Przetwórnia owocowo-warzywna z Bergen poszukuje osób do pracy w Norwegii przy pakowaniu i sortowaniu. Oferta dla Polaków bez języka od zaraz na okres 3 miesięcy. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Bergen
Zarobki: 162 NOK brutto za godzinę

Liczba stanowisk: 5

Zadania:
Praca przy taśmie produkcyjnej w przetwórni polegająca na sortowaniu owoców i warzyw oraz ich pakowaniu na tacki styropianowe. Do zadań zalliczać się może również obsługa maszyn pakujących oraz prace porządkowe.

Wymagania:
– co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego
– mile widziane doświadczenie w produkcji spożywczej
– gotowość do podjęcia zatrudnienie na okres wakacyjny (lipiec – wrzesień)
– chęć do pracy na zmiany nocne oraz w godzinach nadliczbowych
– aktualne badania sanitarne przetłumaczone na język norweski

Oferujemy:
– zatrudnienie sezonowe w Norwegii za pośrednictwem legalnie działającej agencji pracy
– norweskie stawki godzinowe
– możliwość realizacji nadgodzin płatnych dodatkowo
– premie oraz dodatki socjalne
– zakwaterowanie płatne (2000 NOK miesięcznie) zapewnione na miejscu
– pomoc przy tłumaczeniu dokumentów pracownika na język norweski

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku norweskim lub angielskim na podany poniżej email:

scandiworkers@email.com

Na początku wiadomości proszę napisać „sortowanie-pakowanie warzyw Bergen”

ID ogłoszenia: 23853b4987f7eac5

6 komentarzy na “Sezonowa praca Norwegia bez znajomości języka pakowanie, sortowanie warzyw Bergen”

  1. janek_dzbanek na 3 lipca 2014 @ 15:31

    Witam
    Jestem studentem AWF jadę do Norwegii 11 lipca. Chcę podjąć pracę
    kontakt: johnnydsuede@gmail.com

  2. mariusz67 na 7 lipca 2014 @ 08:50

    Witam
    Jestem zainteresowany Państwa ofertą .Język angielski w stopniu komunikatywnym,posiadam prawojazdy katC,jestem osobą odpowiedzialną i obowiązkową.
    Kontakt femstal@onet.pl

  3. Kamilos1 na 8 lipca 2014 @ 12:01

    Witam,
    Jestem studentem, w tą środę wylatuję do Norwegii i jestem zainteresowany Państwa ofertą.
    Posiadam własne zakwaterowanie w Bergen.
    Kontakt: zen6@onet.eu
    Pozdrawiam

  4. RadiatorQQQQ na 9 lipca 2014 @ 19:07

    Witam !

    Jestem zainteresowany przedstawioną ofertą.
    Mam 22 lata. Jestem studentem. Posiadam 3-letnie doświadczenie w pracy za granicą, Angielski opanowałem na poziomie średnio zaawansowanym.. Posiadam prawo jazdy kat. B. Jestem rzetelny, punktualny, w pełni dyspozycji fizycznej. Proszę o kontakt tel: 725 721 892, adres e-mail: kieca16@wp.pl

  5. Witam

    Jestem zainteresowany ofertą pracy. Jestem sumienny, pracowity, uczciwy. Z góry dziękuję za kontakt tomek.i@wp.pl. Pozdrawiam

  6. aneta3786 na 10 lipca 2014 @ 23:03

    Witaj, jestem zainteresowana tą pracą. Posiadam doświadczenie w pracy na takim stanowisku (praca w Niemczech) . dodam, że bardzo szybko się uczę, jestem komunikatywna, sprytna, mam silną motywację do pracy, bez nałogów, język angielski w stopniu komunikatywnym. Prawo jazdy kat. B. Proszę o odp
    Pozdrawiam Aneta
    aneta3786@onet.pl