175/h brutto NOK

Norwegia praca z językiem angielskim sprzątanie domów i mieszkań od zaraz Bergen 2018

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 marca 2018 04:37

Od zaraz poszukujemy osób do sprzątania domów oraz mieszkań w Bergen. Oferta aktualnej pracy w Norwegii 2018 dla sprzątaczek ze znajomością języka angielskiego na poziomie komunikatywnym. Pracodawca zapewnia umowę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Start: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Stawka godzinowa: 175 NOK na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za kompleksowe sprzątanie domów i mieszkań
  • obowiązkiem będzie mycie, wycieranie kurzy, pranie, prasowanie itp.
  • dbanie o estetyczny wygląd

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • świetna organizacja czasu pracy
  • duża dokładność
  • uczciwość
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne porozumiewanie się
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • pracodawca zapewnia wsparcie w szukaniu kwatery do wynajęcia
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • umowę na okres 3 miesięcy z możliwością podjęcia zatrudnienia długotrwałego
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności niezbędnych do podjęcia legalnej pracy w Norwegii

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Norwegii, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, z załączeniem CV na adres:

martajastrzebska@opoczta.pl

Koniecznie prosimy załączyć informacje o doświadczeniu i znajomości języków obcych.

ID ogłoszenia: 385a9b097040f55

1 odpowiedź na “Norwegia praca z językiem angielskim sprzątanie domów i mieszkań od zaraz Bergen 2018”

  1. marrta-t na 5 marca 2018 @ 13:35

    Dzień dobry, jestem zainteresowana wraz z narzeczonym ofertą pracy od zaraz. Wysyłaliśmy swoje CV na podany adres e-mail. Proszę o kontakt. Tel. +48 782-444-540