od 152/h brutto NOK

Od zaraz dam fizyczną pracę w Norwegii dla par bez języka sortowanie odzieży Trondheim

  • Miasto: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 października 2021 01:02

Norwegia praca fizyczna od zaraz przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie w Trondheim dla par bez znajomości języka i doświadczenia z bezpłatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz odzieży

Miasto: Trondheim, Norwegia

Pensja: od 152 NOK brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • fizyczna praca przy ręcznym sortowaniu odzieży, akcesoriów i zabawek używanych
  • zadania wykonywane są samodzielnie przy taśmie w szybkim tempie
  • pracownik ma zapewnione przeszkolenie + środki ochronne

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • dostępność od zaraz
  • zdolności manualne
  • pracowitość
  • wysoka sprawność fizyczna
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych zadań
  • sumienność
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Zapewniamy:

  • odzież roboczą
  • środki ochronne
  • pomoc koordynatora Polaka na miejscu
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • norweską umowę o pracę
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy próbnych z opcją przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • prawo do płatnego urlopu
  • świadczenia socjalne
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane w mieszkaniach wynajętych
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu i relokacji

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu:

„Norwegia praca w sortowni odzieży. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do końca października 2021. Pierwszy wyjazd możliwy jest nawet od zaraz.

e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 184616162881505c