80,00-100,00 PLN/h brutto NOK

Oslo, od zaraz dam pracę w Norwegii na budowie bez języka przy remontach-wykończeniach 2023

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 lipca 2023 01:06

Firma działając w Oslo od zaraz poszukuje budowlańców do pracy w Norwegii. Zatrudnienie bez języka w budownictwie przy remontach i wykończeniach różnych obiektów. Zakwaterowanie będzie zapewnione.

Miejsce: Oslo

Zarobki: 80-100 PLN brutto/h

Start: od zaraz

Zadania:

Typowe prace związane z remontami oraz wykończeniami mieszkań lub innych budynków.

Nasze wymagania

Umiejętności związanie z remontami i budowlanką

Malowanie, szpachlowanie, płytowanie karton gips ,

Mile widziane: stolarka , płytki itd.

To oferujemy

Umowa o pracę

Zakwaterowanie

Dojazd na miejscu do pracy i z pracy

O nas

Firma HNO AS

Remontowo – budowlana

+48 666 189 111

źródło: www.pracuj.pl/praca/pracownik-remontowo-budowalny-norwegia,oferta,10029356

ID ogłoszenia: 73964b1ae10919dc