163,80/h brutto NOK

Od zaraz dam pracę w Norwegii bez języka dla par przy pakowaniu sera Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 października 2021 00:05

Zatrudnienie od zaraz w fabryce na produkcji przy pakowaniu sera. Ogłoszenie pracy w Norwegii również dla par bez znajomości języka na stanowisku pakowacza. Zakwaterowanie dla pracowników zapewnione odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz sera

Miejscowość: Stavanger, Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 163,80 NOK na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

  • pierwsze dni pracy to szkolenia pracownicze z BHP z testem, stanowiskowe oraz maszynowe
  • do zadań należeć będzie przeprowadzanie kontroli jakości, obsługiwanie urządzeń produkcyjnych, dbanie o ciągłość produkcji, pakowanie sera itp.
  • łatwa, powtarzalna praca przy linii produkcyjnej

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • solidność
  • przykładanie się do zadań
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • wysoka motywacja, zaangażowanie
  • energiczne tempo pracy
  • umiejętność utrzymywania porządku na stanowisku pracy

Zapewniamy:

  • zamieszkanie zorganizowane w cenie 3200 NOK miesięcznie od osoby
  • norweską umowę o pracę
  • ubezpieczenie pracownicze
  • świadczenia socjalne
  • płatny urlop
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia przez cały okres trwania umowy
  • możliwość skorzystania z taniego kursu językowego w siedzibie firmy

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres.

Rekrutacja aktywna do końca października 2021.

e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 33161589e8937b41