156,60/h brutto NOK

Od zaraz dam pracę w Norwegii bez języka na magazynie z odzieżą we Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 października 2021 00:04

Oferujemy zatrudnienie na magazynie hurtowni odzieży we Fredrikstad. Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz dla osób bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień i pakowaniu towaru do wysyłki.

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia

Zarobki: 156,60 euro brutto na godzinę pracy

Stanowisko: Pracownik magazynu odzieżowego

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • wykonywanie zadań pomocniczych oraz zgodnych z rozkładem dnia
  • kompletowanie zamówień
  • pakowanie towarów i wysyłka
  • wprowadzanie danych do systemu
  • rozładunek dostaw
  • obsługiwanie sprzętów magazynowych
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • bezkonfliktowość
  • odpowiedzialność
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • możliwość pracy zmianowej

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę
  • wdrożenie w obowiązki
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu oraz dopełnianiu spraw urzędowych, administracyjnych czy organizacyjnych
  • płatny urlop
  • legalne warunki zatrudnienia i solidną umowę
  • opcja kupowania tanich obiadów w stołówce pracowniczej

Aplikacja:
Osoby spełniające podane wymagania, i akceptujące warunki zatrudnienia na stronie:

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „Pakowanie zamówień Fredrikstad”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 30761581d13b0d30