186,40/h brutto NOK

Od zaraz dam pracę w Norwegii dla par bez języka na magazynie spożywczym Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 sierpnia 2022 00:41

Ogłoszenie pracy w Norwegii dla par na magazynie hurtowni spożywczej z Bergen. Zatrudnienie od zaraz dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia na stanowisku pomocnika magazyniera.

Stanowisko: Pomocnik magazyniera

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Wynagrodzenie: 186,40 NOK na godzinę pracy

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • zatrudnienie na magazynie hurtowni spożywczej
  • pracownik odpowiedzialny będzie za kompletowanie zamówień, zabezpieczanie, wysyłkę
  • głównie przygotowanie wysyłek hurtowych na paletach, wysyłki indywidualne praktycznie nie są realizowane
  • przyjmowanie dostaw, rozładunek
  • współpraca z innymi działami
  • inne zadania zlecane przez kierownika

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • punktualność
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • zdolność do pracy w grupie
  • stosowanie się do zasad BHP
  • wielozadaniowość
  • samodyscyplina

Zapewniamy:

  • pracę zmianową
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz w oparciu o norweską umowę o pracę
  • zakwaterowanie zapewnione na miejscu w cenie od 4000-6000 NOK miesięcznie od pary
  • świadczenia socjalne
  • pakiet dodatków – bony promocyjne na żywność, liczne imprezy integracyjne, karty sportowe itp.
  • przeszkolenie pracownicze
  • opiekę polskojęzycznego współpracownika
  • ubezpieczenie

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu:

„Norwegia praca na magazynie spożywczym. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do końca sierpnia 2022. Pierwszy wyjazd możliwy nawet od zaraz, zatrudnienie i wyjazdy będą planowo realizowane od września 2022.

e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 69762ee66eb92cec