169 /h brutto NOK

Oferta pracy w Norwegii na magazynie spoż. od zaraz bez znajomości języka Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 listopada 2015 01:31

Możliwość zatrudnienia w Oslo na magazynie hurtowni spożywczej przy zbieraniu zamówień. Oferta pracy w Norwegii od zaraz dla Polaków bez znajomości języka norweskiego. Pracodawca wymaga dobrej znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Zarobki: 169 NOK brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zbieranie towarów zgodnie z zamówieniem
  • przygotowywanie produktów do wysyłki
  • kontrolowanie jakości
  • praca wykonywana będzie na magazynie hurtowni spożywczej

Oczekiwania:

  • możliwość szybkiego podjęcia pracy w Norwegii
  • odpowiedzialność, zorganizowanie
  • wysokie zdolności manualne
  • punktualność
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej – też na zmianie nocnej
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę początkowo na czas określony
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • samodzielne stanowisko pracy
  • regularne wypłacanie pensji
  • pomoc w kwestiach organizacyjnych i z dopełnieniem formalności na miejscu

Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:

Lagerarbeid@fastservice.com z dopiskiem “lagermedarbeider 31/2015” w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 5285641fee2198fb

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Norwegii na magazynie spoż. od zaraz bez znajomości języka Oslo”

  1. Niedawno ukończyłem kurs operatora wózka jezdniowego II WJO i chętnie podejmę ww. pracę (lagermedarbeider 40/2015) od zaraz.
    Do tej pory pracowałem dorywczo w branży remontowo budowlanej i teletechnicznej – także w Norwegii. Nabrałem przy tym dużej sprawności i tężyzny, choć wcześniej zajmowałem się wyłącznie pracą biurową w marketingu i handlu. W 1995r skończyłem zarządzanie i marketing na AGH uzyskując tytuł mgr inż., więc dobrze komunikuję się w języku angielskim zwłaszcza w zakresie technicznym i ekonomicznym. Bardzo dobrze posługuję się MS Office na komputerach z systemem MS Windows. Szybko się uczę 🙂

    Pozdrawiam,
    A. Więcławski, Puławy, Polska
    GSM: 782-267-355