168 brutto NOK

Praca Norwegia dla magazyniera bez znajomości języka od zaraz Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 października 2014 23:54

Sklep internetowy z siedzibą we Fredrikstad poszukuje od zaraz magazynierów do pracy w Norwegii bez języka  norweskiego przy kompletowaniu i pakowaniu zamówień klientów. Oferta ma charakter sezonowy – zatrudnienie na okres przedświąteczny listopada-grudzień.

Stanowisko: magazynier/pakowacz
Zarobki: 168 NOK brutto za godzinę
Miejsce pracy: Fredrikstad
Liczba stanowisk: 2

Zadania:
Praca firmie zajmującej się sprzedażą internetową. Do zadań pracownika będzie należało znalezienie zamówionych przedmiotów na magazynie, ich zapakowanie do przesyłki, naklejenie kodu adresowego, wprowadzanie przesyłek do komputera oraz w razie konieczności wydanie paczek kurierowi. Po nowym roku istnieje możliwość przedłużenia pracy o jeden tydzień przy inwentaryzacji towaru.

Wymagania:
– minimum 2 letnie doświadczenie w charakterze magazyniera/orderpickera
– dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację zarówno słowną, jak i pisemną
– zaświadczenie o niekaralności
– umiejętność pracy zespołowej
– dyspozycyjność od listopada do końca grudnia z opcją przedłużenia o jeden tydzień

Oferujemy:
– zatrudnienie na warunkach norweskich
– konkurencyjną stawkę godzinową
– tanie zakwaterowanie położone niedaleko miejsca pracy (koszt 1800 NOK miesięcznie za dwie osoby)
– wszystkie formalności po stronie pracodawcy
– brak prowizji po stronie pracownika

Osoby gotowe do podjęcia pracy od zaraz oraz spełniające nasze wymagania uprzejmie prosimy o wysłanie swojej aplikacji drogą elektroniczną. Rekrutacja na stanowisko „logistikk worker 03/2014” aktywna będzie do 24-go października – zatrudnienie planowane od listopada. w zgłoszeniu koniecznie proszę umieścić klauzulę pozwalającą na przetwarzanie Państwa danych osobowych w procesie rekrutacji.

Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia.

E-post: Lagerarbeid@fastservice.com

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 330543ebeed2048f

2 komentarze na “Praca Norwegia dla magazyniera bez znajomości języka od zaraz Fredrikstad”

  1. Witamy!
    Dawid 25 lat pracowałem na produkcji jako debager (wyzucanie 20 -25 kg skrzynek z miesem ) przez pół roku ,Starszy operator produkcji (zamawianie i zdawanie asortymentu oraz robienie trymingów wszystko w programie Sap )Praca w niskich temperaturach, posiadam książeczke sanepidowska.Dorabiałem na wykończeniach wnęcz oraz na kostce brukowej .Jestem pracowity i rzetelny ,bardzo chce wyjechać z kraju wraz z moja dziewczyna ponieważ nie ma tu przyszłości dla młodych ludzi .
    Dagmara 23 lata pracowałam na prosukcji obecnie pracuje handlu,nie mam dzieci.
    Kontakt
    e-mail :mlynko@o2.pl tel:515505718

  2. b.stefaniak90 na 12 listopada 2014 @ 13:10

    witam mam 24lata i posiadam doswiadczenie magazynowo produkcyjne w takich krajach jak holandia niemcy. (EDEKA, GIANT, VERGEER, DSV) praca glownie jako orderpicker j ang nie stanowi najmniejszego problemu 0048 516 319 252